Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Impreza integracyjna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Impreza integracyjna (/showthread.php?tid=5024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Impreza integracyjna - Jankowiak - 10-03-2017 20:34

Dobre jedzenie na każdej imprezie to już podstawa. Dlatego też poszukuje dobrego cateringu z Krakowa na imprezę firmową. Przeglądałam już kilka ofert i pytałam znajomych o dobry catering. Wstępnie udało mi się ustalić, że catering Scandale m bardzo smaczne jedzenie. Może ktoś z was już jadł od nich jakieś jedzenie bo potrawy smacznie wyglądają.


RE: Impreza integracyjna - Lukrecja - 15-06-2017 22:55

Bardzo fajny pomysł. Sama jednak wolałabym postawić na jakiś wyjazd firmowy. Z resztą bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie możemy znaleźć w http://travel-experience.pl . Można tutaj bowiem skorzystać z propozycji wyjazdów do różnych zakątków naszego globu, w trakcie których nie brakuje atrakcji, a co więcej dodatkowo zespół świetnie się integrujeSmile.


RE: Impreza integracyjna - Jutur - 19-06-2017 03:05

Imprezy integracyjne są okropne. Tak szkolne jak i z pracy. Masakra. Nienawidzę tej drętwej atmosfery i wymuszonych rozmów.


RE: Impreza integracyjna - kajteeek - 19-06-2017 12:42

Dlatego najlepiej zrobić wyjazdową integrację, np w góry i coś wspólnego zrobić.


RE: Impreza integracyjna - paulina_w - 28-06-2017 16:09

Ja uwielbiam imprezy firmowe. Moi koledzy z pracy są bardzo fajni i dobrze się wspólnie bawimy. Jednak zawsze biorę 2KC przed imprezą i w trakcie. Dużo pijemy na takiej integracji a rano trzeba się jakoś pozbierać. Dzięki tym tabletką nie mam dużego kaca i nie boli tak głowa.


RE: Impreza integracyjna - domini.ka1 - 17-08-2017 00:32

A ja uważam, że jeżeli taka impreza czy wyjazd jest zaplanowany w interesujący sposób to nie ma miejsca na drętwą atmosferę, ani sztuczność. Przykładowo ostatnio trafiłam na stronę, która specjalizuje się właśnie między innymi w organizację wyjazdów integracyjnych w góry, i to nie byle jakie bo w Alpy. Wydaje mi się, że chociażby możliwość zobaczenia tego miejsca na żywo czy zjechania ze stoku na nartach czy snowboardzie powinna być wystarczającym powodem żeby na taką wyprawę z chęcią się wybrać. Dla zainteresowanych http://snowevents.pl/wyjazdy-narty-snowboard <-- link do strony o której mowa Smile


RE: Impreza integracyjna - kostusia - 28-09-2017 19:42

Dawno u mnie w firmie nie było czegoś takiego jednak powoli się do tego przymierzamy. Znacie może jakieś firmy, które zajmują się organizacją imprez firmowych we Wrocławiu? Jeżeli tak koniecznie dajcie znać bo potrzebuję czegoś na szybko.


RE: Impreza integracyjna - Bonaven - 28-09-2017 21:11

Integracja w gospodarstwie agroturystycznym są najlepsze, opowiadał mi kuzyn Smile


RE: Impreza integracyjna - Negocjacyjny549 - 29-09-2017 11:45

Ogólnie jak ludzie się średnio dogadują to tego typu impreza to świetny pomysł Smile.


RE: Impreza integracyjna - dziewczynaszamana - 29-09-2017 13:54

Zgadza się. Pracownicy muszą się lepiej poznać Smile