Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? (/showthread.php?tid=5003)

Strony: 1 2


Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - paatryk190 - 07-03-2017 12:42

Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne? Obstawialiście może kiedyś mecze w internecie?


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - maciejj862 - 07-03-2017 17:29

Większość serwisów do obstawiania meczów przez internet działa nielegalnie (choć one twierdzą inaczej), także lepiej ich unikać - w razie wpadki można stracić wszystkie pieniądze. Jest jednak kilku bukmacherów, którzy działają legalnie i tam można bez obaw typować wyniki meczów, są to m.in. Fortuna i Forbet, o tym drugim masz trochę informacji na http://legalni-bukmacherzy.pl/bukmacherzy/forbet/ - to nowy bukmacher, także rozdaje spore bonusy na początek.


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - kosok00 - 14-03-2017 16:12

Ciekawe, myślałem że obstawianie meczów online jest całkowicie legalne, niezależnie od bukmachera u którego obstawiamy.


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - bukaj - 23-03-2017 10:50

Ktoś w ogóle jest w stanie to skontrolować czy obstawiam mecze w internecie i gdzie?


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - sulejowek03 - 14-04-2017 13:59

Nie wiedziałem, że tylko dwóch bukmacherów jest w Polsce legalnych. Myślałem, że mogę obstawiać mecze u dowolnego bukmachera. Jakie kary grożą za nielegalną grę?


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - Rohan71 - 06-05-2017 16:30

Ja jestem zdania, że takimi sprawami powinni się zajmować zdecydowanie specjaliści...


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - ivas3 - 12-05-2017 15:38

No niestety niedawno weszła albo dopiero wejdzie ustawa o tym że legalne będzie obstawianie tylko u bukmacherów odprowadzających podatki w naszym kraju. Chyba jest ich trochę więcej niż tylko dwóch. A co do kar to niestety nie wiem ale chyba lepiej nie ryzykować.


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - zoee8 - 16-05-2017 14:45

Legalnie można obstawiać mecze jedynie u bukmacherów mających odpowiednią licencję, a tych jest niewielu, zaledwie kilku, pozostali, czyli zdecydowana większość działa nielegalnie - lepiej nie ryzykować i trzymać się tych legalnych, są to m.in. Fortuna i Totolotek. Jeśli chcecie legalnie obstawiać mecze przez internet, to tu http://www.stickynotes.pl/bukmacherzy-w-polsce/ macie o tym co nie co.


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - jizido5 - 06-06-2017 15:51

W ogóle słyszałem że strony bukmacherów którzy nie posiadają odpowiedniej licencji miały być zablokowane w naszym kraju ( oczywiście da się to łato obejść) ale jakoś nie widzę żeby tak się stało. Więc albo przepisy nie weszły jeszcze w życie albo ktoś tu sobie nie poradził albo to jakaś ściema była.


RE: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie? - Jinkxy22 - 21-06-2017 13:26

To zależy czy mają licencje ale według mnie są legalne