Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? (/showthread.php?tid=5000)

Strony: 1 2


bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - sheriffbla - 05-03-2017 21:54

bieganie na zewnątrz czy na bieżni? jak myślicie, co będzie lepsze?
___________________
remonty zielona góra


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - dziewczynaszamana - 06-03-2017 14:11

Idzie wiosna, więc można już biegać na dworze.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - Anakonda - 07-03-2017 09:25

ja też uważam, że lepiej biegać na zewnątrz bo zawsze się człowiek dotleni.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - anderdzi - 07-03-2017 12:01

Ja uważam że bieganie ma jedynie sens na dworze, nie lubię biegać na bieżni dla mnie to jakaś masakra.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - nefere00 - 07-03-2017 13:05

Ja niestety należę do tych leniwych i wybrałbym bieżnię, ale wiem, że bieganie an świeżym powietrzu jest dużo bardziej skuteczne i wydajniejsze.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - kajteeek - 08-03-2017 13:07

Wolę biegać na zewnątrz, ale wszystko zależy od pogody i mojego własnego "chcenia"


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - etora5 - 09-03-2017 23:18

tylko i wyłacznie na zewnątrz, na bieżni jest to bardziej męczące Smile


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - jjusti18 - 20-06-2017 18:13

Zdecydowanie preferuje biegać na powietrzu, lepiej wpływa to na mój nastrój i zaangażowanie. Jeżeli jeszcze fajna jest pogoda tym bardziej, bieżnia jest ok w przypadku braku dobrych warunków atmosferycznych. Ja bardzo często biegam i dla ułatwienia planuje zakupić sobie świetne okularki sportowe. Bardzo mi się spodobała oferta na stronie http://www.optishop.pl/okulary-sportowe-ver-sport-z-korekcja-mod-winner.html - zamierzam je zakupić, ponieważ są świetne idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest ich komfort noszenia.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - gatta - 21-06-2017 13:18

Oczywiście, że na powietrzu! Zdecydowanie lepiej się biega.


RE: bieganie na zewnątrz czy na bieżni? - lena007 - 29-06-2017 11:59

W lecie oczywiście warto biegać na świeżym powietrzu, a zimą raczej na bieżni, choć wiele osób nie zmienia swoich przyzwyczajeń. Warto przygotowywać się do konkretnych wydarzeń sportowych, bo tylko wtedy będziemy mieć motywację. Przy okazji ostatniego półmaratonu w Gdyni była zorganizowana fajna akcja przez tytularnego sponsora firmę ONICO. Pewnie wiecie, że odbywały się tam również targi sportowe. ONICO postawiło bieżnię przy swoim stoisku i za każdy przebiegnięty przez chętnych kilometr 10zł lądowało na koncie Fundacji ONICO, która pomaga dzieciom.