Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Złagodzenie oparzenia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Złagodzenie oparzenia (/showthread.php?tid=4993)



Złagodzenie oparzenia - monnica3 - 04-03-2017 16:08

Heja. Poszukuję sprawdzonych i dobrych środków na oparzenia, odparzenia. Czy sądzicie, że to co podałam w linku warte kupna?


RE: Złagodzenie oparzenia - DawidDe - 10-03-2017 18:25

Dzięki za rady Smile


RE: Złagodzenie oparzenia - Beata33 - 03-05-2020 22:12

Bardzo polecam octenisept oparzenia który naprawdę daje radę. Uniwersalny środek bez recepty, niedrogi a bardzo skuteczny.


RE: Złagodzenie oparzenia - tralinka - 30-07-2020 11:25

Na odparzenia i poparzenia to my stosujemy Octenicare. W formie kremu jest, łatwo się nakłada. Ma w składzie pantenol który przyspiesza regenerację skóry. I u dzieci można stosować oczywiście. W każdej aptece można kupić bez recepty.


RE: Złagodzenie oparzenia - spryciula13 - 23-08-2020 19:00

Mi będzie potrzebny dobry krem na odparzenia ponieważ czy mam na sobie strój chwilę czy pół dnia to zawsze mam pachwinby odparzone. Nie mam już w ogóle pomysłu jak sobie z tym poradzić.


RE: Złagodzenie oparzenia - alicja930 - 01-03-2021 02:07

U mnie najskuteczniejszy okazał się Octenicare. Ma łagodne działanie i nie ma ograniczeń wiekowych, a do tego błyskawicznie łagodzi oparzoną skórę.


RE: Złagodzenie oparzenia - scyzoryk22 - 30-08-2021 00:42

Przy odparzeniach pieluszkowych trzeba szybko reagować. Najlepiej już na samym początku zaopatrzyć się w sudocrem. To jedyny krem, który nam pomógł. Oczywiście profilaktyka pomaga zapobiegać, ale w realnym świecie nie zawsze się tak da. Warto jednak wiedzieć jakie są przyczyny odparzeń https://sudocrempolska.pl/jakie-sa-przyczyny-pieluszkowego-odparzenia-skory/ u małych dzieci.


RE: Złagodzenie oparzenia - kardamonka - 16-11-2021 14:45

Smarować często żelem Calendeel. Niezastąpiony przy łagodzeniu oparzeń, w tym także oparzeń słonecznych.


RE: Złagodzenie oparzenia - adolescencia - 18-11-2021 22:45

Mi zawsze bardzo dobrze sprawdzał się Panthenol.