Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Depilacja laserowa. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Depilacja laserowa. (/showthread.php?tid=49)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Depilacja laserowa. - Ppiotrus_47 - 11-04-2014 00:15

moja dziewczyna miała, ma spokój z goleniem, a ja miełem zawsze prezent w postaci bonu podarunkowego na zabiegWink


RE: Depilacja laserowa. - Bohun - 29-04-2014 14:27

Ja zamierzam narzeczonej w prezencie kupić karnet na zabiegi depilacji laserowej w Poznaniu. Nie wiem tylko ile zabiegów wystarcza, bo to niestety kosztuje...


RE: Depilacja laserowa. - gasiorek - 23-05-2014 02:09

To zależy, czy pójdziesz na IPL (to nie laser) tańszy i obsługiwany przez kosmetyczki, czy droższy prawdziwy laser obsługiwany tylko przez lekarzy, ale droższy i skuteczniejszy. Najłatwiej laserem usuwa się włosy ciemne, bo laser niszczy melaninę (barwnik włosa). Jak jasne włosy mają mało melaniny, to trudniej je usunąć i trzeba zabieg powtarzać. Jak chcecie łapać zniżki, to polecam na LadyTime.pl Zobaczcie najpopularniejsze zabiegi: http://ladytime.pl/popularne-zabiegi


RE: Depilacja laserowa. - kalka - 26-05-2014 13:01

Przy ciemnych włosach też trzeba powtarzać zabieg. Ja miałam ich aż 6 i pozbyłam się może 90% włosków.


RE: Depilacja laserowa. - Spartanka20 - 26-09-2014 21:13

90% to ładny wynik.
Ja się naczytałam sporo o depilatorach laserowych do domowego wykorzystania i chcę taki kupić siostrze na gwiazdkę - jej nie stać na bieganie po salonach, mnie na płacenie za jej depilację też nie bardzo (bo nigdy nie wiedziałabym na co tak naprawdę wyda kasę), ale depilator chętnie jej kupię. Wydatek jednorazowy.


RE: Depilacja laserowa. - zombek - 29-09-2014 13:42

Ja polecam depilację woskiem, u mnie wywołała najlepsze efekty. Boję się trwałej laserowej depilacji.


RE: Depilacja laserowa. - kasiakowalska1 - 16-01-2015 22:56

Ja zrobiłam sobie depilację laserową pach i jestem mega zadowolona. Zrobiłam 4 zabiegi i teraz raz na rok chodzę na jeden zabieg dla przypomnienia, tzn. byłam dopiero raz bo depilacje robiłam rok temu.
Ale polecam, super sprawa. Problem smierdzacych i owłosionych pach z głowy!


RE: Depilacja laserowa. - Lukrecja - 25-01-2015 00:14

Ja podałam się depilacji laserowej w Łodzi i na ból nie mogłam podczas żadnej sesji narzekać. Zabieg robiłam w Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/index.php/homepage.html. Ostatni raz odwiedziłam ten salon kosmetyczny 3 miesiące temu, od tego czasu zero nowych włoskówSmile


RE: Depilacja laserowa. - kosmonauta - 28-01-2015 02:26

To praktyczne rozwiązanie. Wszystkie kobiety powinny w to inwestować


RE: Depilacja laserowa. - karolcia - 28-01-2015 11:28

bo depilacja laserowa to nie jest jednorazowy zabieg, ale trzeba chodzić kilka razy (w zależności od depilowanego miejsca) co 5 tygodni. Także usunięcie owłosienia laserem to jest proces, bolesny, ale skuteczny.