Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dbanie o włosy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Dbanie o włosy (/showthread.php?tid=4827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dbanie o włosy - Paweł95 - 31-01-2017 20:21

Siemanko jestem osobnikem płci ,,brzydkiej" posiadającym długie włosy. Potrzebuje jakiś praktycznych porad jak dbac o włosy ( mam takie do ramion). Nigdy o to jakos nie dbałem, ale ostatnio zniszczone włosy daja o sobie znac. Wiem np zeby nie kłasc sie spac z mokrymi włosami, zeby nie suszyc ich zbyt czesto. Jakies rady tego typu jeszcze możecie mi przekazac ?Big Grin Pozdrawiam


RE: Dbanie o włosy - yoohoo - 14-02-2017 15:20

Przede wszystkim trzeba iść do fryzjera obciąć włosy - zniszczonych końcówek i tak nie odratujesz. A potem trzeba stosować naturalne szampony i odżywki.


RE: Dbanie o włosy - Anakonda - 14-02-2017 16:05

kupiłam sobie niedawno odżywkę mleczną Kallos i bardzo mi ona odpowiada. Włosy są aż miękkie w dotyku. Super.


RE: Dbanie o włosy - yoohoo - 15-02-2017 15:14

Odżywki tej firmy są naprawdę skuteczne. Ja mam blueberry.


RE: Dbanie o włosy - Olga23 - 17-02-2017 13:35

Regularnie podcinać końcówki. Stosować markowe szampony i odpowiednio dobrane odżywki do włosów. Unikać suszarek, prostownic itp, a jeśli już to zadbać o odpowiednie preparaty, które chronią włosy.


RE: Dbanie o włosy - dziewczynaszamana - 19-02-2017 20:50

Ja regularnie używam keratynowej maski do włosów i widzę efekty.


RE: Dbanie o włosy - mamanaetacie - 20-02-2017 14:54

Wiecie, w przypadku włosów warto też zwrócić uwagę na dietę - nasza fryzura wybitnie pokazuje wszelkie braki. Być może problem tkwi własnie w tym, że jesz zbyt dużo przetworzonego jedzenia? Postaw na żywność eco! Więcej zdrowych owoców i warzyw (ja polecam awokado - mozna je wykorzystać właściwie do każdego posiłku), a do tego obowiązkowo dużo wody i ryb Wink


RE: Dbanie o włosy - MysiaPysia - 22-02-2017 12:51

Ja akurat odkryłam bardzo fajne naturalne produkty do włosów marki Insight.


RE: Dbanie o włosy - Klareczka - 12-03-2017 18:31

Tutaj: http://fryzury.qever.com/fryzury-meskie/ masz trochę fryzur męskich i porad, odnośnie ich pielęgnacji.


RE: Dbanie o włosy - paulina.gor2 - 15-03-2017 13:54

Jeśli jesteś facetem to najlepiej obciąć włosy Big Grin