Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? (/showthread.php?tid=4797)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - nastolatka0 - 25-06-2018 17:37

Ona i tak zrobi co będzie chciała. Możesz się o nią martwić ale możesz źle na tym wyjść. Całkiem Cię rozumiem, ale niektórzy muszą tą drogę przejść.


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - maniekzbsk - 29-06-2018 16:39

Mysłe że rodzice tu nic nie poradzą Sad Ja sporo lat ćpałem i wyciągneła mnie z tego kobieta którą poznałem naćpany...


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - Bebek - 29-06-2018 22:18

Myślę, że koniecznie musisz z nią poważnie porozmawiać, a jeśli nie dasz rady sama to zaangażować jakiegoś psychologa do tego


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - kasreet - 09-07-2018 13:07

AngelAngel


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - zosienka - 09-07-2018 13:56

Polecam Ci takie rozwiązanie jak psycholog łódź. Wyślij koleżankę do specjalisty, póki jeszcze nie jest za późno. Dobry psycholog na pewno będzie wiedział, co w tej sytuacji ma zrobić i pomoże koleżance przestać.


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - Lucek65 - 14-07-2018 14:49

Najlepiej zabrać jej tabsy i zapisać na terapię uzależnień.

____________
Krem na cellulit


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - Maziaja - 26-07-2018 16:22

Psycholog nic tutaj nie pomoże, tu jest potrzebna detoksykacja, ale kolezanka musi wyrazic chęc leczenia. Tutaj znajdziecie dla niej pomoc Prywatne leczenie narkomanii Jest to bardzo dobry ośrodek zwalczania uzależnień w którym na pewno znajdzie się dla niej miejsce. Jednak ona najpierw sama musi się zgodzić na leczenie.


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - bloze - 06-08-2018 10:42

niestety w tej sytuacji kompletnie ci nie poradzę


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - ewelina546 - 07-08-2018 13:11

Myślę, ze pomogą psychiatrzy-warszawa . Jak nie będzie chciała iść ona, możesz sama podejść, poradzić się jak z nią postępować, aby pomóc jej jednak dotrzeć do psychiatry w warszawie.


RE: Co zrobić z koleżanką, która bierze tabsy? - Lapa - 07-08-2018 15:03

Pokazać jej możesz filmik, jak ludzie po tabsach kończą.