Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
maść na blizny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: maść na blizny (/showthread.php?tid=4703)

Strony: 1 2


RE: maść na blizny - venar - 25-07-2018 14:13

U mnie podobnie jak u Verdel i bluem sprawdził się bio oil, dziewczyna mnie zmusiła żebym je smarował codziennie i faktycznie po jakimś czasie zauważyłem że są dużo mniej widoczne


RE: maść na blizny - sandraapolek - 28-09-2018 21:23

ja też bardziej wole olejek bio oil niż maść, olejek jest sprawdzony, pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących blizn, blizny po nim stają się bledsze. ja stosowałam go rano i jak szłam spac, ale trzeba być systematycznym żeby to miało efekt.


RE: maść na blizny - lalamido - 19-08-2019 23:12

w moim przypadku masci i kremy na nic sie zdaly, dopiero zabieg usuwania blizn laserowo mi pomogl, robilam w Dermed w Krakowie, bardzo dobra klinika, polecila mi kolezanka, efekty super


RE: maść na blizny - Yayo - 05-11-2019 16:22

Jeśli zadbasz o bliznę krótko po jej powstaniu to jest duża szansa, ze stanie się ona niewidoczna. Bardzo skutecznie na blizny działa krem Octenicare. Krem wygładza bliznę i poprawia jej kolor. Dodatkowo też odkaża a także pomaga w naturalnej regeneracji skóry. Octenicare możesz kupić w każdej aptece bez recepty.