Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: jak poczuć się lepiej po zerwaniu (/showthread.php?tid=4692)

Strony: 1 2 3 4 5 6


jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Folijka - 21-12-2016 09:23

Witam wszystkie zranione dusze. Gdy trzy lata temu poznałam chłopaka moich marzeń, myślałam, że to związek na całe życie. Nie przypuszczałam, że to wszystko tak szybko się skończy i od ponad roku nie mogę się pozbierać. Cały czas o nim myślę, z tego co wiem, to on jest już w nowym, szczęśliwym związku, a ja nawet nie potrafię spojrzeć na innego... Sama już nie wiem, czy bardziej obwiniać jego czy siebie za to co się stało, wiem tylko, że czuje się fatalnie i z czasem jest tylko gorzej. Co mogę zrobić, by poczuć się lepiej i dać sobie szansę na kolejny związek? Szukam po sieci różnych porad i jedyne co mnie zaciekawiło do tej pory to Emocjonalna Droga, która pozwala sobie rzekomo radzić z negatywnymi emocjami m.in. po zerwaniu (http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html). Jest to prawda?


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Kalina789 - 10-01-2017 13:58

Mi się wydaje że za bardzo rozpamiętujesz ten związek i wyidealizowałaś sobie tego chłopaka. Nie ma co marnowac swojej młodości wspomnienia. Najlepszym sposobem na nowy początek jest metamorfoza. Kup sobie jakieś nowe ubrania - moze coś dla siebie znajdziesz w http://www.spektroom.com.pl/, poza tym idz do fryzjera - ha zawsze zmieniam kolor wlosów i wyjdz z przyjaciółkami gdzieś, rozwerwij się i poznaj kogoś. to nie musi być miłość na całe życie, wystarczy ktoś z kim miło spędzisz czas.


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Algal - 11-01-2017 15:20

Zacznij spotykać się ze znajomymi spędzać z nimi czas, moim zdaniem to jest klucz do poprawy twojego nastroju.


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Anakonda - 11-01-2017 16:28

najlepiej jest zrobić coś, na co zawsze się miało ochotę, a czego sobie odmawialiśmy.


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - atrop - 13-02-2017 08:10

Czym Ty się martwisz Smile ? Związek jak związek. Ja rozumiem że jest ból i wymaga to czasu ale rok to już przesada Smile mam taką aplikacje na jak podsłuch telefonu. Powiem Ci że jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego odnośnie swojego byłego albo dowiedzieć się co nowego to sprawdź sobie ten program.


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Anakonda - 19-02-2017 13:46

na to potrzeba czasu, nic się nie dzieje od razu.


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Ania22 - 05-03-2017 14:44

Wyjdź na miasto z koleżankami, spróbuj się zabawić i poznać kogoś nowego. Smile


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Latelia - 09-03-2017 16:55

Nie marudź, weź się w garść. Naprawdę chcesz być kobietą, która nie radzi sobie bez faceta? Taką emocjonalną kaleką, która sama nie odejdzie z koszmarnego związku, bo "kocha"? Bo właśnie do tego doprowadza takie bezmyślne przywiązanie do drugiej osoby. Statystycznie na świecie czeka na Ciebie jeszcze przynajmniej kilku facetów, z którymi wejdziesz w związki. Nie martw się, kobiety w dzisiejszych czasach długo nie zostają same (choć mogą twierdzić, że będzie inaczej).


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - andrasfe - 10-03-2017 00:30

na pierwsze dni najlepsza jest czekolada i wino, lody, kocyk, kakao, kot i laptop Tongue


RE: jak poczuć się lepiej po zerwaniu - Anakonda - 30-03-2017 11:21

generalnie czas leczy rany ale ja proponuję zrobić coś, na co zawsze miało się ochotę a czego nie mogliśmy zrobić ze względu na partnera.