![]() |
|
Ślub i prezent - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24) +--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25) +--- Wątek: Ślub i prezent (/showthread.php?tid=46643) |
Ślub i prezent - luiz - Dzisiaj 14:15 Czy Waszym zdaniem powinnam zrezygnować z wesela kuzynki i koleżanki, jeśli z racji trudnej sytuacji zawodowej dysponuję tylko symbolicznym budżetem na przeżycie? Kontakt mamy świetny i bardzo chcę ich wesprzeć w tym dniu, jednak nie mam pojęcia, jak podejść do tematu koperty i ile pieniędzy powinnam tam włożyć, żeby sytuacja nie była dla mnie komfortowa. RE: Ślub i prezent - mirka - Dzisiaj 14:37 W 2025 koleżance dałam z mężem 600zł, a kuzynowi 800zł. Podobnie to wyglądało na naszym weselu w 2024, dostaliśmy od większości po 250-300 zł od osoby. Można też zastanowić się nad podarowaniem czegoś dodatkowo: https://andyceramika.pl/ I tutaj polecam coś z ceramiki z Bolesławca
|