Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
ZAROST - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: ZAROST (/showthread.php?tid=464)

Strony: 1 2 3 4


RE: ZAROST - Leokadia - 14-02-2013 11:25

Ja tam bym się cieszyła gdyby mój facet miał taki zarost, i gdyby wystarczyłoby mu się golić 2x w miesiącu.... częste golenie jest uporczywe, a twardy i gęsty zarost nie ładny i nikomu nie potrzebny. Ciesz się z tego póki możesz!


RE: ZAROST - teletubiś - 26-02-2013 14:55

ja zawsze uważałam, że zarost jest bardzo seksowny do momentu kiedy miałam faceta z takim męskim atrybutem Smile strasznie drapało Tongue


RE: ZAROST - Magda.W. - 11-03-2013 15:05

No właśnie, to jest fajnie dopóki nie trzeba znosić drapania - i uważam, że można Ci tylko zazdrościć że masz miękki, niewidoczny zarost.


RE: ZAROST - grabik - 28-03-2013 13:46

Twardy zarost jest łatwiejszy w utrzymaniu jeśli ktoś woli mieć gęstą, ładną brodę. Ale jeśli chodzi o golenie to nic innego nie zostaje jak elektryczna maszynka do golenia, bo powoduje mniej podrażnień niż jednorazówka. U mnie po goleniu zwyczajną maszynką pojawiały się straszne podrażnienia. A od kiedy zmieniłem i skóra już przeszła przez etap przyzwyczajenia się do maszynki elektrycznej to już było spoko. Zero podrażnień, i już mogę się golić codziennie.


RE: ZAROST - lajmont - 29-03-2013 12:32

Ja właśnie żałuje, że nie mam twardego zarostu. W ogóle on u mnie dziwnie rośnie, bo wąsy i podbródek zarasta mi bardzo szybko, a policzki i szyja strasznie wolno i nie tak bujnie Sad


RE: ZAROST - Majka - 10-04-2013 15:34

Chyba powinieneś się cieszyć że Twój zarost sam o siebie dba, i nie musisz zbyt wiele czasu mu poświęcać. Szkoda że człowiek musi się golić - są miejsca gdzie włosy nie powinny w ogóle rosnąć Tongue


RE: ZAROST - Ozon12 - 21-04-2013 21:44

Pamiętam jak byłem młody zawsze chciałem mieć zarost,a teraz to takie męczące.


RE: ZAROST - ElwirKa - 12-06-2013 15:47

Musisz golić się codziennie - może coś pomoże.


RE: ZAROST - asap - 16-01-2015 15:34

Wiadomo że zarost ciemnieje i robi się mocniejszy im częściej się golisz więc chyba toSmile


RE: ZAROST - Maturzysta - 04-08-2016 10:59

Więc może by go wysłać na depilację laserową. Gwarantuję za skutek. Tylko dla tych wrażliwych wato kupić http://www.zenn.pl/ Jest to krem przeciwbólowy stosowany na chwilę przed zabiegiem. W stopniu znacznym likwiduje odczuwanie bólu. Jest bezpieczny dla użytkownika