Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
ZAROST - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: ZAROST (/showthread.php?tid=464)

Strony: 1 2 3 4


ZAROST - PARABOLAN - 30-07-2012 21:52

otoz jest taka mala heca pytalem sie juz chyba wszedzie co zaradzic na nikly zarost na twarzy tzn mam tam jakies male gowno pod nosem i na brodzie co dopiero kiełkuje a na polikach i reszcie sam meszek
dodam ze tato niema aksamitnie gladko ma nawet sporo a mi jakos sie chyba nie spieszy, co robic?? zwiekszyc czestotliwosc golenia czy moze jakies masci szampony cynkowe niewiem cokolwiek??


RE: ZAROST - Gemello - 31-07-2012 03:57

A smaruj sie jak chcesz ;d ja na twoim miejscu staralbym sie kupowac cos z apteki ;d bo w tedy ci raczej nie zaszkodzi ;d

a jesli chcesz miec taki zarost jak ja xD a ja mam obfity ;d Gol sie czesto ;d to naprawde pomaga Big Grin! serio, nie dosc ze wiecej zarosty to bd dodatkowo twardszy xd


RE: ZAROST - PARABOLAN - 31-07-2012 13:18

no gole ten mech juz od 3lat i moze z dwa twardsze wloski przybyly nic wiecej a troche zalamany jestem bom stary kon powoli a wszyscy juz maja takie whuy geste i twarde wiec ja mysle ze to golenie co wzmacnia to tylko mit
mysle tez nad kuracja tesciem,tak na wrzesien by poszlo,tu by byla przynajmenij gwranacja ze cos by ruszylo


RE: ZAROST - Zepsuta. - 02-08-2012 10:35

Przenosze do działu nasze problemy Smile


RE: ZAROST - nevermind - 05-08-2012 19:33

Nie rozumiem, po co się tym przejmować? Jeszcze przyjdzie taki czas, że będziesz narzekał na ten gęsty i kłujący zarost xD


RE: ZAROST - Niesmialy - 06-08-2012 19:52

(05-08-2012 19:33)nevermind napisał(a):  Nie rozumiem, po co się tym przejmować? Jeszcze przyjdzie taki czas, że będziesz narzekał na ten gęsty i kłujący zarost xD

niby tylko cycki ale jakie madre xD nie ma nic bardziej irytujacego niz golenie ;p

Zarost wyrasta sam, a gdyby te wszystkie mikstury na porost wlosow skutkowaly to nie trzeba bylo by sie martwic zakolami xD


RE: ZAROST - PARABOLAN - 06-08-2012 20:20

mnie bardziej irytuje ze w takim wieku jakim jestem mam twarz gladka jak dupsko niemowlaka no ale coz poczekamy jeszcze


RE: ZAROST - Niesmialy - 07-08-2012 09:28

(06-08-2012 20:20)PARABOLAN napisał(a):  mnie bardziej irytuje ze w takim wieku jakim jestem mam twarz gladka jak dupsko niemowlaka no ale coz poczekamy jeszcze

i ty smiesz narzekac?? wiesz jakie irytujace jest codzienne golenie sie??


RE: ZAROST - Gemello - 07-08-2012 09:30

ja sie nie gole, mam brodke ;d ale to czesc mojej fryzury, ale w sumie wasy i poliki musze ogolic bo bym wygladal jak swiety mikołaj Big Grin

Ale ciesz sie as long as its possible Big Grin


RE: ZAROST - Jacky - 07-08-2012 13:16

Generalnie to gol twarz nawet jeśli masz nikły zarost, bo to przyśpieszy po prostu wzrost włosów, i potem nie będziesz miał tak nikłego zarostu. Jak nie wierzysz to ogól sobie jaja, i patrz na to afro po dwóch tygodniach.