Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ograniczenie Wolności Słowa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Ograniczenie Wolności Słowa (/showthread.php?tid=453)



Ograniczenie Wolności Słowa - Snorlax - 27-07-2012 22:34

Witam dziś został przegłosowany projekt który zmienia całkowicie ustawę o zgromadzeniach a co to daje władzy??
Będą oni mogli kontrolować wszystko i wszystkich a to jest tylko po to żeby się zabezpieczyć bo w tym kraju bardzo źle się dzieje i większość środowisk kibicowskich za przeproszeniem pier... ten rząd co pokazują na każdym kroku a i normalni ludzie zaczynają otwierać oczy i się buntować i już wkrótce mam nadzieję wyjdziemy na ulicę i damy popalić czerwonym.
A ta ustawa blokuje między innymi przemarsze tzn miasto może się na nie zgodzić co pewnie będą robili i to samo się tyczy dwóch marszy nie mogą się odbywać dwa marsze jednocześnie co jest dla mnie chore bo jeżeli nam zabronią uczestniczyć w MN 2012 to i tak pojedziemy a wiadomo co się będzie działo.

Tutaj macie listę osób które to poparły:

Ł.M. Abgarowicz
A.T. Aksamit
T. Arłukowicz
M. Augustyn
E.E. Bieńkowska
R.W. Bonisławski
B.M. Borusewicz
B. Borys-Damięcka
A.P. Chybicka
L. Czarnobaj
R. Dowhan
J. Duda
W.J. Gintowt-Dziewałtowski
S.A. Gorczyca
M.T. Grubski
A.S. Grzyb
H. Hatka
S. Hodorowicz
S.A. Iwan
S. Jurcewicz
W. Kilian
K.M. Kleina
B.A. Klich
R.A. Knosala
A. Kobiak
M. Konopka
T.W. Kopeć
J.W. Lasecki
J.F. Libicki
Z.H. Meres
J. Michalski
A.K. Misiołek
A.A. Możdżanowska
R.K. Muchacki
I. Niewiarowski
N.P. Obrycki
A. Owczarek
M. Pańczyk-Pozdziej
A.A. Pociej
M. Poślednik
S.P. Preiss
M.D. Rocki
J.K. Rotnicka
J. Rulewski
J.M. Sepioł
W.J. Sitarz
G.A. Sztark
P. Wach
E.K. Wittbrodt
M.J. Wojtczak
J. Wyrowiński
R. Zaborowski
J. Zając
A.M. Zdziebło
P.B. Zientarski
M.A. Ziółkowski


zdjęcie


RE: Ograniczenie Wolności Słowa - Misterio - 27-07-2012 23:44

No moje osobiste zdanie jest takie z buntować się (mogą to zrobić tylko młodzi (30-18 lat) ) aczkolwiek starym pryką nie chce się dupy ruszać bo im jest dobrze. Po 1 młodzi by musieli ruszyć na warszawe io domagać się dymysji 60% sejmu po 2 w miejsce tych 60% postawić młodych ludzi (znam pewnego chłopaka prawie od małego teraz jest juz najmłodszym radnym w moim mieście (24 lata) i wierzcie mi tacy ludzie powinni iść do rządu), po 3 nie jest tak źle bo niewiem czy wam wiadomo ale posłą zostały 2 przywileje w immunitecie po 4 im później się na takie rzeczy zareaguje tym gorzej dla nas po 5 według mnie wszystkie ustawy powinny być wygłaszane w telewizji że by ludzie wiedzieli oraz wprowadził bym system internetowego głosowania że by ludność wyraziła swą opinię np. 60% ludności polski się zgadza ustawa może trafić dopiero do sejmu.


RE: Ograniczenie Wolności Słowa - RapZmieniłMojeŻycie - 31-07-2012 09:54

To jest idiotyzm!!

W prawach człowieka jest przecież napisane że może mówić co chce i kiedy chce i g**no mogą mu zrobić!! Jak mówili koledzy wyżej, trzeba się zgromadzić i pokazać co to znaczy walczyć o swoje prawa, a najlepiej wymienić cały nasz zasrany rząd, nic tylko na dupie siedzą i robią pod siebie i jeszcze im za to płacą...

Eh poniosło mnie ;/


RE: Ograniczenie Wolności Słowa - Grażarko - 31-07-2012 16:55

wziąć sztachety i rozp**rdolic im ten grajdolek.


Prosze nie przeklinać Smile
~Gemello