Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ulubione lody - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Ulubione lody (/showthread.php?tid=4525)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ulubione lody - olla molla - 16-01-2019 15:43

nawet w sezonie zimowym lody są pyszne Wink ja uwielbiam klasykę - czekolada albo wanilia, także bez udziwnień Wink I bardzo lubię w domu zrobić sobie takie lodowy pucharek - kilka gałek ulubionego smaku, do tego bita śmietana i polewa z sosu toffi albo malinowego Tymbark Big Grin


RE: Ulubione lody - adolescencia - 05-05-2019 12:54

Jeśli chodzi o lody to przede wszystkim rzemieślnicze, a smak to słony karmel Wink


RE: Ulubione lody - yoohoo - 05-06-2019 10:01

Też kupuję lody rzemieślnicze. Są najlepsze!


RE: Ulubione lody - monikabert90 - 31-08-2020 18:50

A czy macie w domu Thermomix? Jeśli tak, to możecie sobie zrobić wegańskie lody na thermomix Wink Ja od kiedy ich spróbowałam, praktycznie nie jem już innych Wink Są rewelacyjne, a do tego zdrowe Wink


RE: Ulubione lody - yoohoo - 01-09-2020 14:11

nie mam i w sumie trochę szkoda mi miejsca na ten sprzęt. Czasami robię sobie sorbety.


RE: Ulubione lody - kardamonka - 18-11-2020 14:36

Lubię każde lody, ale zawsze eksperymentuje ze smakami. Latem tego roku zajadałam się lodami wytrawnymi z cukierni Słodycz w Olsztynie. Lubię też sorbety zwłaszcza w upalne dni.


RE: Ulubione lody - yoohoo - 02-12-2020 13:40

Mam słabość do waniliowych lodów z Grycana. Dobre są też bakaliowe z lidlowej marki.


RE: Ulubione lody - Tym - 20-12-2021 21:13

Moim zdaniem tutaj kluczem może być postawienie na rozwiązania z górnej półki. To na pewno wpłynie pozytywnie na jakość Waszego biznesu. Myślę, że odpowiednim pomysłem będzie zorganizowanie sprzętów, które dobrze wpłyną na jakość pracy Waszego lokalu. WIdziałem na stronie https://siorbet.pl/maszyny/ specjalne maszyny do lodu, które raczej są już standardem. Myślę, że jeśli planujecie działalność również w sezonie letnim, to mogą okazać się one dla Was bardzo przydatne.