Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wakacje - ciekawe opcje - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Wakacje - ciekawe opcje (/showthread.php?tid=4517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Wakacje - ciekawe opcje - bambo2 - 16-07-2018 17:18

Jeżeli chodzi o wakacje to w tym roku raczej nie ma szans abyśmy całą rodziną gdzieś pojechali, ale coś ciekawego chcę znaleźć swoim dzieciom. Słyszałam ostatnio o czymś takim jak półkolonie dla dzieci Poznań, tutaj więcej informacji o tym można znaleźć https://www.planetarobotow.pl/polkolonie-poznan fajnie bo dzieci mogą się jednocześnie bawić i uczyć, przyjemne z pożytecznym.


RE: Wakacje - ciekawe opcje - beszka - 17-07-2018 18:26

Co myślicie o wakacjach na motorze? Samolotem boję się latać, a autobusem jedzie się strasznie długo. Czy wakacje motorem są dobrym rozwiązaniem?


RE: Wakacje - ciekawe opcje - dlacza - 19-07-2018 17:12

wakacje myślę że warto jest spędzić za granicą


RE: Wakacje - ciekawe opcje - wotciarz - 20-07-2018 18:46

Wakacje warto spedzic tam, gdzie sie chceSmile Niektorym podoba sie wylegiwanie nad morzem, niektorym chodzenie po gorach np, a jeszcze niektorzy lubia np jezdzic na nartach. Znajomi pojechali jakos w maju jeszcze na narty, ale zagranice wlasnie i musieli zamowic łańcuchy samochodowe gdyz w Alpach jeszcze drogi byly zasniezone i bez lancuchow - ani rusz.
Ja w tym roku wybralem Chorwacje - za tydzien jade autem.


RE: Wakacje - ciekawe opcje - Werox963 - 21-07-2018 16:56

Jeżeli zauważasz przepracowanie i potrzebujesz relaksu, z dala od wszystkich i mieszczańskiego życia to znakomitym środowiskiem będzie hotel Mikorzyn. Istnieje tam mnóstwo zachęt oraz malownicza przyroda, która przeniknie Cię krzepą. Ja tak miałam, że wyruszyłam z najbliższymi i odsapnęłam w 100 %. Rekomenduję wszystkim spracowanym ślesin domki.


RE: Wakacje - ciekawe opcje - Karina - 23-07-2018 12:53

Może jakieś ciekawsze wakacje w tym roku, może karaibska Kuba, albo super rejs po ciepłych wodach? Takie atrakcje zapewni wam https://www.surfski.pl/ . Sama jeszcze się zastanawiam jaki termin rejsu wybrać, ale na samą myśl o takich aktywnych wakacjach mam gęsią skórkę z radości. Ciesze się, że będę mogła w końcu odpocząć tak jak sobie to wymarzyłam.


RE: Wakacje - ciekawe opcje - sweet16 - 23-07-2018 22:55

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu ale tez intensywnego poznawania świata. Co sądzicie o aktywnym spędzaniu dni wolnych? Ja jestem fanka pieszych wycieczek, dlatego podczas ostatniej wizyty we Wrocławiu zatrzymałam się w apartamenty we wrocławiu - idealna lokalizacja w centrum miasta, luksusowe wykończenie wnętrz i przystępna cena. Smile


RE: Wakacje - ciekawe opcje - Madameadame2 - 24-07-2018 09:22

No opcji jest bardzo dużo, w dobie internetu to można znaleźć bardzo korzystne oferty praktycznie w każde miejsce na świecie. Mnie znajomy zaciekawił opcją jaką są przyczepy kempingowe hel. 6-cio osobowe luksusowe przyczepy do spędzenia prawdziwego rodzinnego aktywnego wypoczynku. Bo jak już jedzie się na hel to koniecznie trzeba pobawić się w sporty wodne takie jak windsurfing, czy też kitesurfing.


RE: Wakacje - ciekawe opcje - Tomek320 - 24-07-2018 15:05

Ja też mogę polecić góry! Są piękne i bardzo dobrze czuję się w tych okolicach. Dlatego też w tym roku wybieramy się na wczasy Wisła. Mam nadzieję, że uda się pozwiedzać te piękne okolice i jak najbardziej wypocząć. Znalazłem bardzo fajną ofertę na tej stronie internetowej https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-ogrodzisko-w-wisle i już nie mogę się doczekać wyjazdu. Od dawna czekam na porządny urlop, wreszcie udało się wszystko załatwić i mogę spokojnie odpocząć z rodziną! Smile


RE: Wakacje - ciekawe opcje - Juszyna - 24-07-2018 15:53

A może warto poszperać w tym temacie w Internecie? Według mnie to może być całkiem dobre rozwiązanie.