Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy taka praca jest dobrze oplacana? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czy taka praca jest dobrze oplacana? (/showthread.php?tid=4506)



Czy taka praca jest dobrze oplacana? - aniamroz79 - 10-11-2016 20:12

Cześć. Myślę nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zaciekawił mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim predyspozycją. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego sądzę, iż dobrze bym dała radę w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie mam pojęcie ile może zarabiać trener personalny , który pracuje w fitness klubie. Czy są jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jak tak, to jaką należało by wybrać żeby odpowiednio pokierować własną karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się tylko z jednym fitness klubem?


RE: Czy taka praca jest dobrze oplacana? - hubir2 - 11-11-2016 17:57

MOja koleżanka prowadzi zajęcia z Pole Dance. Pracuje w dwóch klubach, zarabia stawkę godzinową. Ogólnie idzie się dogadać. Ale nie wyciągnie dużo na miesiąc, łącznie ok. 2 tys moze? Ale zawsze mozna prytanie jeszcze dorabiać


RE: Czy taka praca jest dobrze oplacana? - IlonaMM - 21-12-2022 16:57

Jest coraz więcej możliwości podjęcia pracy zarówno w kraju, ale również rozważając wyjazd za granicę. Mi jednak odpowiada praca stacjonarnie, kiedy mam kontakt z zespołem i jednocześnie mogę coś ciekawego stworzyć sama. Jednak wiadomo, że lepsze zarobki są na zachodzie, dlatego jeżeli interesujecie Cię może praca w belgii to zerknij na FachPraca i zobacz co tam ciekawego aktualnie oferują różne firmy.