Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kurtka skórzana dla mężczyzny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Kurtka skórzana dla mężczyzny (/showthread.php?tid=4467)

Strony: 1 2


Kurtka skórzana dla mężczyzny - Lukrecja - 02-11-2016 23:05

Czy podobają się Wam takie kurtki skórzane męskie ? Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś prezentu dla brata, który bądź co bądź uwielbia jeździć motocyklem i zastanawiam się, czy tego rodzaju odzież będzie dla niego odpowiednia. W ofercie La Fenice udało mi się znaleźć wiele ciekawych modeli takich ubrań i na pewno wybrałabym wśród nich coś ciekawego. Jak sądzicie, warto taką opcję wziąć pod uwagę?


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - Anja - 06-11-2016 22:45

To chyba spory wydatek, a z drugiej strony to Twój brat.
Może jednak na początek spróbujesz z czymś równie męskim,
jak koszula: http://krajowy.biz/firma,modny24pl ?
Sklep oferuje wysokiej jakości koszule męskie na każdą okazję - klasyczne,
regular-fit, slim-fit, wizytowe, więc jest w czym wybierać.
Możesz podejrzeć rozmiar, jaki nosi brat i zrobić mu taką niespodziankę.


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - michalciechan1 - 09-11-2016 12:32

Skóra zawsze była droga. Można jednak zastąpić ją wyrobem skóropodobnym. Wychodzi taniej a nie trzeba się wykosztować.


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - kajteeek - 14-11-2016 11:25

Kurtki skórzane zawsze będą w modzie, ja sama posiadam taką jedną, która dobrze się sprawdza szczególnie wczesną jesienią lub wiosną.


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - hubir2 - 14-11-2016 13:56

Jeśli lubi motory to znaczy, że raczej byle kurtka ze skaju mu się nie spodoba. Może poszukaj na aukcjach jakiś perełek sprzed kilkunastu/dziesięciu lat?


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - chhieff - 18-11-2016 19:10

Ja lubię takie skórzane kurtki, niektórzy mi mówią że gdzie ty w takim chodzisz ale mi się podobają bardzo.


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - Gordon - 18-11-2016 19:31

To zależy od stylu jaki reprezentujesz. Jedni się czuja w skórze fajnie inni nie, ja zdecydowanie wole materiały syntetyczne 'sportowe' i odzież termoaktywną a na zimę płaszcz Wink


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - hubir2 - 23-11-2016 12:35

A jeszcze mi przyszło do głowy, że fajną miał Linda w Psach. Taka retro, lotnicza chyba jakaś, ale piękna kurtka.


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - Elizabeth88 - 15-12-2016 21:46

Faktycznie taka kurtka to klasyk, ale obawiam się, że trudno byłoby kupić coś takiego, no może z jakiegoś demobilu. Bądź co bądź mnie osobiście bardzo podobają się takie, typowo sportowe kurtki, jak chociażby te dostępne w ofercie http://sklep.ultrasgate.pl/7-kurtki . Wyglądają bardzo fajnie i na pewno wielu mężczyznom takie właśnie styl będzie odpowiadał. Co o nich sądzicie?


RE: Kurtka skórzana dla mężczyzny - luca185 - 06-02-2017 19:52

Do takiej kurtki na pewno będzie idealnie się prezentować portfel męski skórzany . Takie skórzane dodatki kupuje się raz na długie lata.