Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
bol kregosłupa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: bol kregosłupa (/showthread.php?tid=4461)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: bol kregosłupa - wotciarz - 13-04-2017 21:23

Z kręgosłupem nie ma żartów. Im wcześniej zacznie się coś robić dla poprawy kondycji kręgosłupa tym lepiej. Mało osób wie, jak zadbać o swój kręgosłup. Ja mam co jakiś czas problem z plecami dlatego wybieram się nad morze do Primavery w Jastrzębiej Górze, gdzie można skorzystać z pakietu "zdrowy kręgosłup" http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-spa-zdrowy-kregoslup/ . Pakiet obejmuje aktywność fizyczną oraz zabiegi SPA i zajęcia indywidualne. W cenie pakietu jest nielimitowany dostęp do Parku wodnego. Dodatkowo organizowane są warsztaty z instruktarzem do domu „Zdrowe plecy” oraz warsztaty „Aromaterapia i automasaż”.


RE: bol kregosłupa - embudoo - 15-04-2017 13:27

na bóle kręgosłupa idealny jest pilates Smile Smile


RE: bol kregosłupa - kostusia - 17-04-2017 21:19

Są różne przyczyny bólu kręgosłupa. Wiem jednak jak bardzo on może przeszkadzać i paraliżować nasze działanie. Najlepiej udaj się z nim do lekarza. Jeśli nie uda Ci się dostać szybko polecałabym Ci wybrać się na masaż. One często dobrze działają przy bólach kręgoslupa. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni. Jeśli chciłabyś iść na taki masaż to polecałabym Ci zajrzeć tutaj http://medicaspa.pl bo mają bardzo szeroką ofertę Smile


RE: bol kregosłupa - lena007 - 18-04-2017 11:44

Zerknijcie sobie tutaj rehabilitacja Kraków i poczytajcie. Jest to miejsce, gdzie można naprawdę pozbyć się bólu kręgosłupa i nie tylko. Na pewno ogromnym plusem jest to, że placówka ma podpisaną umowę z NFZ.


RE: bol kregosłupa - kikom - 18-04-2017 15:39

na ból kręgosłupa bardzo dobre Są ćwiczenia "pilates", potem joga" i czasami dobrze jest się trochę intensywniej poruszać, ból minie... Przede wszystkim się rozciągać, po intensywnym wysiłku.


RE: bol kregosłupa - teetriip - 18-04-2017 21:27

to prawda na silne bóle kręgosłupa faktycznie dobry jest pilates, wiem bo ćwiczyłam Smile Smile


RE: bol kregosłupa - inka12 - 23-04-2017 18:16

Joga i pilates na kręgosłup jest idealna Smile


RE: bol kregosłupa - ambi - 23-04-2017 19:53

na ból kręgosłupa, może pomóc callanetics, w najgorszym wypadku zjedz coś przeciwbólowego Smile


RE: bol kregosłupa - kris12 - 26-04-2017 00:27

Nie wiem czy wiecie, ale jeśli chodzi o rehabilitację po wypadku komunikacyjnym, który nie był z naszej winy, to można się starać o zadośćuczynienie, które pokryje koszty w prywatnym ośrodku. EuCO walczy o takie odszkodowanie z oc sprawcy. Poczytajcie sobie tutaj opinie o EuCO . Warto.


RE: bol kregosłupa - kafli - 26-04-2017 06:24

ja sporo zaczęłam ćwiczyć na ból kręgosłupa i mi przeszło, głównie pilates