Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pierwsza miłość - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Pierwsza miłość (/showthread.php?tid=443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pierwsza miłość - SebaK - 18-05-2015 00:55

Pierwszy raz zakochałem się dopiero pod koniec szkoły średniej.


RE: Pierwsza miłość - Anakonda - 16-09-2015 15:21

moja pierwsza miłość złamała mi serce Sad kochałam go jak szalona a on z dnia na dzień mnie zostawił wysyłając mi wiadomość na @ i to jeszcze z błędami ortograficznymi. Płakałam przez tego drania dzień i noc.


RE: Pierwsza miłość - gatta - 22-09-2015 10:45

No to faktycznie powody do cierpienia. Ja na szczęście nie miałam tak dramatycznych przeżyć. Jeśli ktoś z Was teraz przeżywa pierwszą miłość i nie wie, jak o uczuciach powiadomić drugą osobę, to polecam artykuł: http://maxmag.pl/pytasz-jak-powiedziec-chlopakowi-ze-mi-sie-podoba-odpowiadamy/ w którym autor zdradził kilka wskazówek.


RE: Pierwsza miłość - kalka - 23-09-2015 10:11

Ja już nawet nie pamiętam, bo było to tak dawno Wink. Tak czy inaczej, jeżeli ktoś wpadł nam w oko, warto poczytać o tym, jak poznać że mu się podobasz. Te kilka porad może nam znacznie rozjaśnić sytuację, więc pewnie ma to sens Smile


RE: Pierwsza miłość - infrasmatt - 09-11-2015 21:44

Moja pierwsza miłość... to zależy, jak liczyć. Pierwszy raz byłam zauroczona w 1 klasie podstawówki. Chodziliśmy ze sobą 2 lata. To dość nietypowe, jak na tak młody wiek. Spotykaliśmy się codziennie. Przyjeżdzał po mnie rowerem i zabierał na przejażdżki. Miło wrócić do tak niewinnych, uroczych wspomnień.


RE: Pierwsza miłość - Jamator - 16-11-2015 21:02

Pierwsza miłość nie była ciekawa, ale pierwszy raz owszem Wink Dlatego wszystkim polecam z głową podejść do pierwszego razu, żeby się nie rozczarować. Może to ułatwi sprawę - sex pierwszy raz


RE: Pierwsza miłość - Anakonda - 23-11-2015 11:43

a właśnie. A do kiedy czekaliście z tym "pierwszym razem"? Ja miałam 18 lat, a wy?


RE: Pierwsza miłość - Anakonda - 27-12-2015 18:17

e takich rzeczy to się nie zapomina, nie bez kozery nazywa się to pierwsza miłością.


RE: Pierwsza miłość - Paczeek - 29-12-2015 16:18

Pierwsza miłość to ta ostatnia. Smile Swoją drogą ogląda ktoś serial o tym samym tytulę? Big Grin ja lubię. Big Grin


RE: Pierwsza miłość - Anakonda - 19-01-2016 09:38

nie słyszałam o takim serialu....