Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pierwsza miłość - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Pierwsza miłość (/showthread.php?tid=443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Pierwsza miłość - slash - 23-07-2012 11:36

Jaka była wasza pierwsza miłość? Big Grin

ja pamiętam,że w przedszkolu i klasach 1-3 wszystkie dziewczyny były 'zakochane' w takim Borysie,ojezu myślałam,że to miłość na całe życie hahaha,ale przeszło mi w 4 klasie Big Grin


RE: Pierwsza miłość - Scelerisque - 23-07-2012 11:39

Haha, ja w pierwszej klasie podstawówki kochałam się w takim Dawidzie, a on we mnie, ale w 2 klasie zmieniłam szkołę. Ostatnio pojechałam do babci (do takiej dzielnicy Łodzi, tam chodziłam wtedy do tej podstawówki przez rok) i go widziałam.. dobra dupa z niego wyrosła Tongue


RE: Pierwsza miłość - Henuttaunebu - 23-07-2012 12:38

Nie wiem czy to można nazwać miłością haha, ale z pewnością zauroczeniem, to 4 klasa podstawówki, taki Kamil haha, ojezu pamiętam, że wszystkie dziewczyny za nim latały, nie wiem co my w nim widziałyśmy O.o


RE: Pierwsza miłość - Gemello - 25-07-2012 01:44

Kamila <3 a do dzis fajna dupa Big Grin
ale pamietam ze pierwsze nieprzespane noce mialem wlasnie przez nia Sad myslalem o niej itd. masakra xD mialem 13 lat okolo xD


RE: Pierwsza miłość - RapZmieniłMojeŻycie - 31-07-2012 05:14

Karolina ;D

Byłem z nią przez pół roku;D

Ale się coś rozsypało i jak to mówią skończyło się rumakowanie ;D


RE: Pierwsza miłość - blacklist - 01-08-2012 01:30

W zerówce byłam "zakochana" w takim jednym Pascalu, wszędzie za nim biegałam- aż wstyd opowiadać xD Ale chyba dużo osób tak miało ;p


RE: Pierwsza miłość - Sagor - 01-08-2012 12:31

1 gim 1 poważny związek w 3 gim all sie pojeb ;/


RE: Pierwsza miłość - Nataszka - 13-11-2012 15:37

Ja podobno miałam chłopaka w zerówce, jednak tego nie pamiętam ... nawet go nie pamiętałam. Odezwał się kiedyś przez internet, nawet nie wiedziałam kto to jest Wink


RE: Pierwsza miłość - LAYLA. - 19-01-2013 16:11

W przedszkolu.xd
miał na imię Kuba wszystkie się w nim kochały, ale wybrał mnie.xd


RE: Pierwsza miłość - baragosas - 22-01-2013 13:08

W pierwszej klasie podstawówki. Miała na imię Maja. Pamiętam jak pierwszy raz się całowaliśmy i nasza wychowawczyni nas nakryła Tongue

Ps: To była jej mama Big Grin