Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Mundurki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Mundurki (/showthread.php?tid=442)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mundurki - Ammeelka - 02-12-2013 14:40

U nas w szkole też kiedyś wprowadzili obowiązkowe mundurki, jednak nikt ich nie nosił (pomimo otrzymywania minusowych punktów) . Więc pomysł był skazany na katastrofę od samego początku. Mundurki niby były obowiązkowe ale nauczyciele przestali zwracać na to uwagę.


RE: Mundurki - Waclaw90 - 23-06-2014 14:20

dla mnie to totalna głupoto... ale sprawa już ucichła bo swojego czasu było o tym głośno


RE: Mundurki - memetis - 29-06-2014 17:10

Trudno powiedzieć czy głupota, miało to na pewno swoje dobre strony. Nie dzieliło uczniów na lepszych i gorszych wg. ubioru.


RE: Mundurki - Jędrzej - 10-09-2014 11:50

za moich czasów czegoś takiego nie było jak mundurki. Teraz to zaczęli wprowadzać;p moja siostra ostatnio mi się chwaliła jaki to ma mundurek i jeszcze kupiło do tego jakąś wystrzałową torebkę http://www.tuffi.pl/torebki_damskie.html i tak każda nastolatka przerobi swój mundurek według swojego uznania


RE: Mundurki - herex - 11-09-2014 13:01

W moim gimnazjum nie było typowych mundurków, jedynie prosta kamizelka w kolorze granatowym z logo szkoły nic więcej.


RE: Mundurki - gatta - 18-09-2014 09:17

Dla wielu taka kamizelka to i tak było za dużo. ;-) Ja miałam największe zastrzeżenia do jakości tych mundurków - mojej siostrze sztruksowa kamizelka przetarła się po pierwszym semestrze.


RE: Mundurki - dziewczynaszamana - 09-10-2014 19:14

Mundurki wszędzie w szkołach powinny być obowiązkowe.


RE: Mundurki - drzewo - 10-10-2014 13:53

Nie wszędzie wymagane są mundurki. Niektórzy muszą mieć tylko białą koszulę.


RE: Mundurki - Slade89 - 20-10-2014 15:41

Jak ja chodziłem do szkoły to nosiliśmy mundurki i muszę przyznać że pochwalam ten pomysł. Żaden z uczniów się nie wyróżniał i o to w tym chodzi. Wszyscy są równie dla nauki i dla nauczycieli Wink Zresztą wiele prestiżowych szkół na świecie właśnie stosuje ten system. Więc coś w tym musi być


RE: Mundurki - yoohoo - 19-11-2014 18:49

Moim zdaniem ubranie w żaden sposób nie warunkuje naszej równości w stosunku do nauki czy nauczycieli ;D. Co najwyżej można tu mówić o zachowaniu jednolitości w grupie rówieśniczej.