Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Mundurki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Mundurki (/showthread.php?tid=442)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mundurki - scrappy - 31-07-2012 21:35

mamy czarne żakiety, które zakładamy na swoje ubrania.


RE: Mundurki - Kaliope - 01-08-2012 01:02

W gimnazjum, w ostatniej klasie, na pół roku coś takiego mi wprowadzili. Ja jestem jak najbardziej za takim pomysłem. Jest to w pewien sposób nauka dyscypliny dla uważających się za bóstwa gówniarzy Smile. Po za tym mundurek składał się z niebieskiej koszulki polo oraz sztruksowej, granatowej kamizelki. Nawet, nawet fajne.. ;d

Obecnie nic takiego u mnie nie obowiązuje


RE: Mundurki - nevermind - 06-08-2012 13:33

My w podstawówce mieliśmy ohydne jeansowe kamizelki.. W dodatku chłopięce.


RE: Mundurki - Jacky - 11-08-2012 22:47

W mojej szkole nie było mundurków Big Grin Całkowicie mnie to ominęło (na szczęście)


RE: Mundurki - Lenusek - 13-08-2012 03:03

Mam. Od 2 klasy podstawówki. Bo chodzę do zespołu szkół ;/ W podstawówce były to granatowe "szmaty" z logo szkoły w sensie taka kamizelka na zamek a w gim jest to zestaw podkoszulek i bluza, dziewczyn granatowe z błękitnymi wstawkami(rękawy w podkoszulku i kołnieżyk w bluzie) u chłopaków granatowe z niebieskim. Całkiem da się przeżyć.


RE: Mundurki - kasskins - 14-08-2012 01:01

Tak mam , błękitne koszulki polo krótki/długi rękaw + ciemniejsza bluza również z logiem . Chłopcy mają takie w brązowych odcieniach. Dół jest dowolny , lecz spodnie muszą być przynajmniej do kolan -.- katolicka szkoła.


RE: Mundurki - Niesmialy - 14-08-2012 01:19

A ja jestem zgredem i nie zalapalem sie na mundurki xD


RE: Mundurki - Majka - 10-04-2013 16:05

Nie miałam, i żałuję....czasami takie gwiazdy się zdarzały że przydałoby nam się jednolite ubranie, a najlepiej takie samo uczesanie i makijaż Tongue


RE: Mundurki - Lukasnastolatek - 27-11-2013 12:43

od czasu jak w naszej szkole wykonano remont i wstawiono nam nowe meble szkolne, pojawiły się też mundurki, widocznie ktoś uznał, że to wszystko razem musi iść w parze z nowym wizerunkiem szkoły, także nasz własny wygląd Wink mi tam w sumie te mundurki nie przeszkadzają, taki elegancki styl mi pasuje Wink


RE: Mundurki - vitaf - 27-11-2013 13:45

Ja się nie załapałem ale ciekawe jakie bym miał i ile osób by nosiło. Normalnie uśmiech się pojawia na twarzy jak sobie pomyślę o niektórych w mundurukach, śmiesznie by wyglądali.