![]() |
|
Macie jakieś doświadczenia z serwisami turystycznymi - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12) +--- Wątek: Macie jakieś doświadczenia z serwisami turystycznymi (/showthread.php?tid=44145) |
Macie jakieś doświadczenia z serwisami turystycznymi - miki789 - 30-08-2024 11:17 Hej wszystkim! Macie jakieś doświadczenia z serwisami turystycznymi oferującymi noclegi i atrakcje? Polecacie coś? RE: Macie jakieś doświadczenia z serwisami turystycznymi - pawelpruski - 11-09-2024 08:35 Oprócz typowych stron, warto zajrzeć na https://meteor-turystyka.pl/. To bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa w Polsce, gdzie znajdziesz różnorodne oferty - od hoteli, po pensjonaty, aż po kwatery prywatne. Serwis jest prosty w obsłudze, a jednocześnie bardzo wszechstronny, dzięki czemu możesz znaleźć idealną opcję dla siebie. |