Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pierwszy raz - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pierwszy raz (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pierwszy raz - Gemello - 02-07-2012 22:10

pan bog cieszyl sie Big Grin cale zycie patrzy na ksiezy molestujacych ministrantow albo na zakonnice molestujace swieczki XD
a tu nagle para ! w kosciela ! w koncu cos XD


RE: Pierwszy raz - PrawdziwyPolak - 03-07-2012 14:11

Stało się to pod wpływem chwili co nie zmienia faktu, że już wtedy byliśmy o wiele starsi i na pewno nie była to niedojrzała decyzja. Historia jak najbardziej prawdziwa Wink


RE: Pierwszy raz - scrappy - 31-07-2012 23:23

Czekam z tym do momentu aż poczuję do drugiej osoby coś szczególnego. A kochliwa z natury nie jestem, więc trochę to potrwa.


RE: Pierwszy raz - Nataszka - 13-11-2012 16:06

Ludzie z natury są wredni, lubią mówić źle o innych- wtedy sami czują się lepsi Smile Nie liczą się z konsekwencjami, mówią co "wymyślą" ....
A uważam że nie ma co się z tym spieszyć, warto poczekać, żeby nie żałować.


RE: Pierwszy raz - shotiba - 15-11-2012 16:48

Może nie tyle co z natury, ponieważ jednak skądś się to musi brać. Wydaję mi się, że takie zachowania są w nas, ponieważ wredni są też rodzice i dzieciak od małego uczy się tej wredoty.


RE: Pierwszy raz - zazdrosnica - 11-12-2012 16:37

u mnie w sumie też nie do końca planowane było, tak jakoś wyszło Smile

oboje byliśmy trzeźwi, ale miejsce było w sumie chyba nietypowe jak na pierwszy raz- samochód, trochę gimnastyki mieliśmyBig GrinBig Grin

nie była to miłość mojego życia, ale nie żałuję


RE: Pierwszy raz - ludzia - 26-02-2013 12:44

zazdrośnica ja miałam podobnie, byłam z moim ówczesnych chłopakiem już rok. Leżeliśmy w łóżku i tak wyszłoSmile Bardzo go kochałam i nie żałowałam.
Z perspektywy czasu myślę, jednak że byłam trochę za młoda.


RE: Pierwszy raz - Magda.W. - 11-03-2013 15:31

Tak tu opowiadacie że warto czekać, większość z was chce czekać na odpowiedniego człowieka i na odpowiedni moment - więc gdzie te 13-14 latki które bez żadnych skrupułów chcą już spróbować wszystkiego? Ciągle słyszy się że "ten" wiek jest coraz niższy ...


RE: Pierwszy raz - Majka - 10-04-2013 16:09

Najważniejsze żeby była to przemyślana decyzja, z osobą wartościową - nie koniecznie największą miłością swojego życia, bo można ich przecież mieć kilka.


RE: Pierwszy raz - zygfryd99 - 19-08-2013 13:36

(31-07-2012 23:23)scrappy napisał(a):  Czekam z tym do momentu aż poczuję do drugiej osoby coś szczególnego. A kochliwa z natury nie jestem, więc trochę to potrwa.

Mam podobne podejście Smile