Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pierwszy raz - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pierwszy raz (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pierwszy raz - Gemello - 13-06-2012 23:09

dobra co do pigułek to wysrane czy ktos bierze o tej samej porze dnia czy nie, okolo, kolezanka brala plus minus 2 godz i od 2 lat nic jej sie nie zarodniło w brzuchu xD

Chodzi o to ze jak juz bd mieli te 25 lat powiedzmy, i poznacie dziewczyne to myslicie ze bd macanie sie miesiacami ? max 2tyg (w wiekszosci przypadkow) i do lozeczka, i co? masz pewnosc ze owa dama bierze tableteczki, a ona ma ku*wa hiv'a, i dupa, ja rozumiem twoja dziewczyna z ktora jestes 2 , 3 lata, masz jakas tam pewnosc, ale uwierzcie ze to gowno jest te tabletki jesli chodzi o pierwszy raz ;p w gumce tez jest spoko Big Grin tylko nie kupujcie za duzych Big Grin te kkasyczne sa tak na 17cm jakby co Smile)


RE: Pierwszy raz - Demolition Man - 14-06-2012 17:31

No to się myliłem w każdym bądź razie jakoś specjalnie mnie to nie interesowało, zabezpieczam się tradycyjnie gumką a moja dziewczyna jakoś nie chciała się zdecydować na pigułki więc się jakoś w to specjalnie nie zagłębiałem, w każdym bądź razie dziękuję za uświadomienie Smile


RE: Pierwszy raz - maxie - 15-06-2012 15:08

Dla męskiej części forumowiczów. Troszkę nie zgodzę się z Waszymi tekstami typu "byłem pijany ale było fajnie". Jako iż prawdopodobnie mam większe doświadczenie. Wiem, że chłopakowi/facetowi bardzo ciężko dojśc lub też miec erekcję pod wpływem alkoholu. Takie rzeczy są przereklamowane przez filmy.


Pozdrawiam.
Max~


RE: Pierwszy raz - Voin - 15-06-2012 23:01

Ja zamierzam to zrobic jak moi koledzy wieku 16 lat (czyli za rok ) najbardziej sie boje przedwczesnego wytrysku bo wyjdzie ze jestem cienki Sad . Najlepiej chciałbym zrobic to ze starsza dziewczyna 18 -19


RE: Pierwszy raz - Jacky - 17-06-2012 03:00

Miej zawsze gumy przy sobie a resztą się nie przejmuj.


RE: Pierwszy raz - Koczkodan - 25-06-2012 01:19

Ja już miałem swój pierwszy raz. Było zajebiście z dziewczyną o imieniu Martynka. Ta to była, ehh XD Świece i te sprawy grały role, bo oczywiście pierwszy raz musiał być dla niej specjalny, ale mi to wcale nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Długo trzymałem bo ogólnie jestem wytrzymały (if you know what i mean!) ale ta to szybko wybuchła, lolol XD


RE: Pierwszy raz - kamil940019 - 28-06-2012 15:20

Mój pierwszy raz miał miejsce chyba jakoś tak ze 2 lata temu
W lesie
Na polanie
Bez Gumy
Czysty spontan Smile


RE: Pierwszy raz - Gemello - 01-07-2012 22:13

teraz nazywa sie Maciek Big Grin ma jeden roczek i mowi Ci tato xD

Ale tak serio to dziecko to polbiedy xD ale jak jakas przypadkowa dziewczyna ma HIV'a czy cos :O przeje*ane wtedy Sad


RE: Pierwszy raz - PrawdziwyPolak - 02-07-2012 20:21

Ja swój pierwszy raz przeżyłem w kościele po wcześniejszej modlitwie razem
z moją narzeczoną niestety nie dotrwaliśmy do ślubu, ale i tak było
bardzo miło Angry miałem wtedy 25 lat.
PS oczywiscie kościół był pusty


RE: Pierwszy raz - Scelerisque - 02-07-2012 21:33

Mówisz, że trójkacik to grzech, a myslisz, ze seks w kosciele PRZED ŚLUBEM!, gdzie pan Bóg patrzy to nie grzech? Nieładnie, nieładnie.


W zasadzie to nie wierzę, wiec mi to lata gdzie uprawiasz seks i z kim..