Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pierwszy raz - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pierwszy raz (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pierwszy raz - Waru - 07-06-2012 23:38

cóż jest mi to obojętnie Misetrio, jednak ja sama nigdy bym nie praktykowała. po prostu musi być to osoba której ufam i z którą chciałabym być na zawsze, nie na miesiac czy pół roku


RE: Pierwszy raz - Misterio - 07-06-2012 23:40

Hmm dobre podejście więc masz moje uznanie Wink


RE: Pierwszy raz - itsfrajdej - 08-06-2012 15:39

Ja osobiście jeszcze tego nie mam zasobą. I narazie nie planuję. Uważam,że najlepiej jest to przeżyć z kim kogo się kocha, a nie po pijaku. (:


RE: Pierwszy raz - AnarchyInTheUK - 08-06-2012 15:41

Ja też nie miałem i wcale mi do tego nie śpieszno Wink


RE: Pierwszy raz - Bankai - 08-06-2012 16:53

Ja osobiście nie miałem i nie planuję w najbliższym czasie mieć ^^ Lepiej nie mieć jakiejś wpadki i później do końca życia użerać się z dziećmi ^^ Na razie trzeba korzystać z wszystkich innych przyjemności ;D (Znając moje szczęście to pewnie tym pierwszym razem bym wpadł =,=)


RE: Pierwszy raz - P b - 08-06-2012 17:35

Trzeba korzystac z okazji, ale jak zwykle pojawia sie strach przed konsekwencjami i brak odwagi by im podołac, a niech cie Baryłko Wiśniowa !


RE: Pierwszy raz - Misterio - 08-06-2012 17:59

E tam ja tez mówiłem że z osobą którą bd kochał że tego nie zrobie bo dzieci itp. a zobaczycie że jak juz to zrobicie to pomyślicie w tedy że to nic złego ;p


RE: Pierwszy raz - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 12:19

Hmmm... Ja też nie mialam swojego 1 razu, i nie chce jak narazie .___.


RE: Pierwszy raz - zajarana_czekolada - 09-06-2012 16:14

jeszcze kupa czasu przede mną żeby mieć to za sobą: D


RE: Pierwszy raz - Jacky - 11-06-2012 00:47

Za parę miesięcy to ja już nie będę nastolatkiem. Rozprawiczyłem się dawno, było śmiesznie. :x
Seks uprawiam nieregularnie(brak stałej partnerki) ale nie mam z tym większych problemów.

Osobom, które jeszcze nie uprawiały seksu radzę by pierwszy raz(w miarę możliwości) miały z osobą doświadczoną (niezależnie od płci)