Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? (/showthread.php?tid=4359)

Strony: 1 2


RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - meliska - 23-04-2018 11:29

Zarówno kobiety jak i mężczyźni trafiają się różni więc może po prostu źle trafiłeś.


RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - helioss - 23-04-2018 16:05

Oto jest pytanie Big Grin


RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - Tajemniczy_Don_Pedro - 24-04-2018 14:38

Mówią, że facet nigdy nie zrozumie niewiasty, ale w drugą stronę to chyba też działa.


RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - sandruska - 16-06-2018 23:29

Chyba zaczynam się już tego uczyć... Nie jest to jednak wcale przyjemna lekcja Dodgy I jeżeli mam być szczera - mężczyźni mnie zadziwiają. Ich sposób postrzegania jest tak odmienny od naszego, że dziwi mnie fakt, iż pochodzimy z jednej planety...


RE: Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - Tajemniczy_Don_Pedro - 30-06-2018 19:03

Nawet sami faceci chyba nie zawsze wiedzą jak myślą.