Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki telefon? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komórki (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Jaki telefon? (/showthread.php?tid=4344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Jaki telefon? - Henryk3 - 19-04-2018 11:35

Moim zdaniem każdy smartphone już tak powyżej 500 zł będzie całkiem zdatny do użytku. Oczywiście zależy na czym nam zależy, bo jak na np super aparacie do zdjęć, to wiadomo, że trzeba będzie dopłacić. No i moim zdaniem najlepiej zdecydować się na numer na kartę bo wtedy nie ma takich zobowiazań, doładowuje się telefon kiedy się chce, a doładowanie simplus czy innych sieci można bez problemu wykonywać online.

RE: Jaki telefon? - Tapikur - 20-04-2018 15:15

Na chwile obecną, na rynku jest całe mnóstwo rożnego rodzaju smartfonów dlatego przed zakupem warto zrobić wstępne rozeznanie by wybrać ten najlepszy dla nas. Mnie ostatnio zainteresowała ta https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/ polska marka. Niby tak dużo się o niej nie słyszy i mało kto wie, że wykonują nie tylko telewizory ale również smartfony i to całkiem fajnej jakości z dobrym parametrami.

RE: Jaki telefon? - Myszka - 23-04-2018 12:59

Ja tam wolę telefony porównać w Komórkomacie i nie tyle wierzyć opinią ale tym co zobaczę w specyfikacji. Bo na stronie producentów to piszę wszystko. ja tak porównuje zawsze modele ze sobą.

RE: Jaki telefon? - xtonya - 23-04-2018 15:37

Też często porównuję sobie telefony. Sama mam City, akurat ten model jest dla mnie zupełnie wystarczający.

RE: Jaki telefon? - piotrk343 - 26-04-2018 09:01

Mi wystarcza telefon LG który spełnia moje wszystkie wymagania odnośnie aparatu i internetu

RE: Jaki telefon? - edek223was - 28-04-2018 10:51

Ja mam samsung omnia i nieprawdę jest on dobry do użytkowania dla początkujących

RE: Jaki telefon? - erni - 01-05-2018 20:47

Polecam firmę Apple bardzo dobre i szybkie telefonu z dobrym zabezpieczeniem, jeśli zdecydujesz się na kupno używanego Iphone warto sprawdzić numer IMEI przed zakupem tutaj znajdziesz poradnik jak to zrobić http://ktosiek.pl/jak-sprawdzic-numer-imei-w-telefonie/.

RE: Jaki telefon? - korka - 14-05-2018 19:45

Na rynku jest mnóstwo telefonów. Trzeba tylko określić do czego jest nam potrzebny i na tej podstawie wybrać konkretny model.

RE: Jaki telefon? - jelonnek - 16-05-2018 16:30

Nie ma się też co bać Chińskich marek, wcale nie są gorsze

RE: Jaki telefon? - taniuwa - 25-05-2018 04:38

No, jest taka opinia o Samsungach, ale nie wiem, czy wierzyć jej uogólnionej wersji, bo mnie naprawdę kusi Samsung Galaxy S6, a wiadomo również, że firmy z modelu na model mają cel poprawianie funkcjonowania fonów - czy zatem wiecie coś o może o tym - ceneo.pl/36505455 - telefonie?