Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki telefon? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komórki (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Jaki telefon? (/showthread.php?tid=4344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Jaki telefon? - nina18 - 12-01-2018 11:50

Najlepiej wypisz sobie kilka modeli co Cię interesuje. Bo inaczej pracownik jeszcze bardziej namiesza Ci w głowie. Ja tak miałam i ostatecznie wyszła z telefonem który na początku skreśliłam szukając modelu. Zła była sama na siebie.

RE: Jaki telefon? - Myszka - 13-01-2018 11:38

Dzięki za rade. Coraz bardziej jednak skłaniam się ku I phone. Opinie są dobre i niby cena jest odpowiednia jak za ten telefon. Dziś z mężem pojedziemy razem na zakupy to wejdziemy do marketu i zobaczymy co mają i co mogą zaproponować. Faktyczni wypisałam sobie modele z Komórkomatu które mnie interesują.

RE: Jaki telefon? - nina18 - 15-01-2018 11:30

Pochwal się co kupiłaś Smile

RE: Jaki telefon? - gadzeciarz - 15-01-2018 12:19

Sprawa wydaje mi się akurat dość prosta tutaj. Chcesz telefonu, który nie będzie od Ciebie wymagał niczego ekstra, a przy tym cechował się fajnym wykonaniem - bezwarunkowo Iphone, choć to też kwestia budżetu. Jak masz czas i chęć do "pogrzebania", to coś Androidzie i tutaj rzeczywiście sprawdzi się Xiaomi, chociaż na tym polu wytworzyła się ostra konkurencja. Ja bym sugerował, żebyś sprawdziła smartfony do 1500 ranking i zobaczyła co podejdzie - nawet i wspomniany IPhone tam jest, chociaż nie najnowszy model.

RE: Jaki telefon? - Myszka - 16-01-2018 16:56

No ostatecznie przy pomocy komórkomatu wybrałam trzy modele i wczoraj kupiłam I phone 7s. Faktycznie warty swojej ceny. Jestem bardzo zadowolona.

RE: Jaki telefon? - mathilde - 20-01-2018 23:52

(16-08-2017 16:27)mali-nova napisał(a):  Z tańszych, a całkiem interesujących to nieźle prezentuje się City http://www.sklep.myphone.pl/myphone-city-silver-sky
W sumie całkiem fajnie wygląda.

RE: Jaki telefon? - clea - 20-02-2018 01:43

City albo City XL Smile

RE: Jaki telefon? - alicja930 - 21-02-2018 13:47

A jak sprawdzić podsłuch w telefonie? Możemy mieć taki założony? Można tego w jakikolwiek sposób uniknąć, czy raczej nie ma w ogóle takiej możliwości?

RE: Jaki telefon? - verbena - 20-03-2018 23:07

Ja myślę nad kupnem Active i mam nadzieję, że będzie się dobrze spisywał.

RE: Jaki telefon? - modemol - 30-03-2018 10:03

Wybór telefonu zależy od budżetu, jeśli ma to być drogi telefon 2-3 tyś i na 2-3 lata i ktoś chce kupić markę co do której ma wątpliwości jak np xiaomi, to osobiście polecam zastanowić się i kupić najtańszy model od danego producenta i pobawić się nakładką systemową telefonem czy na pewno nam spasuje. Ja ten błąd niestety popełniłem i jestem uziemiony z Huaweiem P10. Jak ja nienawidzę EMUI... Ok no może ma ta nakładka dużo funkcji, ale jest brzydka jak...