Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki telefon? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komórki (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Jaki telefon? (/showthread.php?tid=4344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Jaki telefon? - Myszka - 13-01-2018 11:38

Dzięki za rade. Coraz bardziej jednak skłaniam się ku I phone. Opinie są dobre i niby cena jest odpowiednia jak za ten telefon. Dziś z mężem pojedziemy razem na zakupy to wejdziemy do marketu i zobaczymy co mają i co mogą zaproponować. Faktyczni wypisałam sobie modele z Komórkomatu które mnie interesują.


RE: Jaki telefon? - nina18 - 15-01-2018 11:30

Pochwal się co kupiłaś Smile


RE: Jaki telefon? - gadzeciarz - 15-01-2018 12:19

Sprawa wydaje mi się akurat dość prosta tutaj. Chcesz telefonu, który nie będzie od Ciebie wymagał niczego ekstra, a przy tym cechował się fajnym wykonaniem - bezwarunkowo Iphone, choć to też kwestia budżetu. Jak masz czas i chęć do "pogrzebania", to coś Androidzie i tutaj rzeczywiście sprawdzi się Xiaomi, chociaż na tym polu wytworzyła się ostra konkurencja. Ja bym sugerował, żebyś sprawdziła smartfony do 1500 ranking i zobaczyła co podejdzie - nawet i wspomniany IPhone tam jest, chociaż nie najnowszy model.


RE: Jaki telefon? - Myszka - 16-01-2018 16:56

No ostatecznie przy pomocy komórkomatu wybrałam trzy modele i wczoraj kupiłam I phone 7s. Faktycznie warty swojej ceny. Jestem bardzo zadowolona.


RE: Jaki telefon? - mathilde - 20-01-2018 23:52

(16-08-2017 16:27)mali-nova napisał(a):  Z tańszych, a całkiem interesujących to nieźle prezentuje się City http://www.sklep.myphone.pl/myphone-city-silver-sky
W sumie całkiem fajnie wygląda.


RE: Jaki telefon? - clea - 20-02-2018 01:43

City albo City XL Smile


RE: Jaki telefon? - alicja930 - 21-02-2018 13:47

A jak sprawdzić podsłuch w telefonie? Możemy mieć taki założony? Można tego w jakikolwiek sposób uniknąć, czy raczej nie ma w ogóle takiej możliwości?


RE: Jaki telefon? - verbena - 20-03-2018 23:07

Ja myślę nad kupnem Active i mam nadzieję, że będzie się dobrze spisywał.


RE: Jaki telefon? - modemol - 30-03-2018 10:03

Wybór telefonu zależy od budżetu, jeśli ma to być drogi telefon 2-3 tyś i na 2-3 lata i ktoś chce kupić markę co do której ma wątpliwości jak np xiaomi, to osobiście polecam zastanowić się i kupić najtańszy model od danego producenta i pobawić się nakładką systemową telefonem czy na pewno nam spasuje. Ja ten błąd niestety popełniłem i jestem uziemiony z Huaweiem P10. Jak ja nienawidzę EMUI... Ok no może ma ta nakładka dużo funkcji, ale jest brzydka jak...


RE: Jaki telefon? - Henryk3 - 19-04-2018 11:35

Moim zdaniem każdy smartphone już tak powyżej 500 zł będzie całkiem zdatny do użytku. Oczywiście zależy na czym nam zależy, bo jak na np super aparacie do zdjęć, to wiadomo, że trzeba będzie dopłacić. No i moim zdaniem najlepiej zdecydować się na numer na kartę bo wtedy nie ma takich zobowiazań, doładowuje się telefon kiedy się chce, a doładowanie simplus czy innych sieci można bez problemu wykonywać online.