Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Remont domu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Remont domu (/showthread.php?tid=4328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Remont domu - KulSON - 16-02-2018 14:29

Jakbym miał swój domek to na pewno bym postawił na ogród!


RE: Remont domu - droidnet - 17-02-2018 11:50

Remont bez odpowiednich i dokładnych pomiarów często nie zawsze wychodzi najlepiej. Dlatego
Ceneo dalmierze i drogomierze prezentuje i poleca urządzenia do specjalistycznych pomiarów, które każdy może zamówić online porównując ceny oraz opinie innych użytkowników przed właściwym zakupem.


RE: Remont domu - adammaj - 17-02-2018 15:16

a czy przy kryciu dachu blachodachówką trzeba wcześniej jakoś zabezpieczać całość?? Jakie krycie dachu wybra najlepiej, może jeszce blacha gontopodobna?


RE: Remont domu - koziel.wojciech.86 - 19-02-2018 10:06

w jaki sposób izolujecie dom? Ja się zastanawiam nad płytą izolacyjną, ale nie jest to popularny sposób.


RE: Remont domu - alicja930 - 20-02-2018 00:15

My planujemy gruntowy remont starego domu i aktualnie szukamy firmy, która dostarczy nam różne systemy montażowe związane z rurami. Jedną z lepszych ofert znaleźliśmy na stronie mcgoodwork.pl. Firma między innymi w sieci jest bardzo polecana, co na pewno ma związek z nieprzeciętną jakością.


RE: Remont domu - lolek59 - 22-02-2018 12:41

Podczas remontu domu warto wymienić sporo rzeczy i dopasować kolorystycznie. Dobrej jakości włączniki, przełączniki kupicie od Ospel. Warto pomyśleć o kupieniu takich. Są one dostępne w różnych kolorach. Będą ładnie pasowały do nowego domu.


RE: Remont domu - Lukrecja - 27-04-2018 10:48

Ja od dłuższego czasu myślę zarówno o remoncie, jak i zmianie sposobu ogrzewania. Przede wszystkim chciałabym postawić na ogrzewanie gazowe i ofertę LPG-Direct http://lpgdirect.pl/dystrybucja-gazu-grzewczego/ . Firma ta zajmuje się nie tylko dystrybucją gazu grzewczego, w naprawdę fajnej cenie, ale również wykonywaniem instalacji, a co najważniejsze taki sposób ogrzewania domu jest nie tylko stosunkowo niedrogi, ale przede wszystkim ekologiczny.


RE: Remont domu - Grig - 30-04-2018 13:27

Ja zatrudniłem firmę remonty kraków ddprojekt.pl.


RE: Remont domu - jowitta41 - 05-05-2018 10:21

Na pewno znajda sie tu osoby, ktore maja problem z wyborem okien do swojego domu, czy mieszkania. Dlatego chcialbym Wam serdecznie polecic Okna dachowe . Sam skorzystalem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z produktu. Swietna cena, bardzo mila i profesjonalna obsuga, wszystko obylo sie bez problemow.


RE: Remont domu - gosia iq - 07-05-2018 15:48

niezależnie, czy chcecie remontować dom, zawsze przyda się dodatkowa gotówka, dlatego polecam pożyczyć ją w sprawdzonej firmieSmile

kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, jak i wszelka związana z nimi pomoc - polecam iq Banque