Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Remont domu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Remont domu (/showthread.php?tid=4328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Remont domu - luca185 - 21-09-2017 21:56

Chcąc przeprowadzić remont generalny, dobrze jest zdecydować się na zmianę pokrycia dachowego. Nie trzeba decydować się na pokrycie go dachówką - równie dobrze można to zrobić przy pomocy blachy z posypką, która jest trwalsza i według mnie prezentuje się o wiele ładniej niż dachówki ceramiczne.


RE: Remont domu - kajteeek - 22-09-2017 07:42

Remonty nigdy nie należały do łatwych zadań, to cale mnóstwo pracy.


RE: Remont domu - kasiakr - 08-11-2017 15:10

To prawda... U mnie trwa właśnie remont łazienki i już nie mogę się doczekać końca. Znalazłam tutaj świetne wyposażenie do łazienki i jestem naprawdę ciekawa efektu


RE: Remont domu - Phaver - 11-01-2018 12:31

Własnie planujemy z żoną remont domu i ktoś nam polecił takie działanie jak palowanie fundamentów. Podobno mikropale geoiniekt sprawiają, że fundamenty są o wiele trwalsze i dzięki temu lepiej trzymają całą konstrukcję. Ktoś z was słyszał o tym coś więcej?


RE: Remont domu - suwr - 12-01-2018 00:33

powiedzcie mi proszę gdzie zrobię dobry remont?


RE: Remont domu - danosia - 16-01-2018 23:01

Nam też remoncik się szykuje ale najpierw trzeba skądś wziąć gotówkę. Tak właśnie sobie czytam jak wziąć kredyt gotówkowy na remont mieszkania i wygląda na to, że to wcale nie jest takie trudne jak pierwotnie zakładałam. Fajnie, w końcu będę mogła wymienić te stare meble Smile


RE: Remont domu - barrbekk2 - 30-01-2018 12:48

Jeśli robicie w swoich domach remonty i szukacie ciekawych nowoczesnych porad w zakresie okien do swojego domu jeśli macie takową możliwość to warto poczytać tutaj http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/czym-charakteryzuja-sie-okna-antywlamaniowe1 o nowoczesnych rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem naszego domu.


RE: Remont domu - helena_trojanska - 02-02-2018 12:46

Tak sobie myślę, że przy remoncie domu, a konkretnie wymianie dachu należy stawiać na lekkie dachy chocby z uwagi na klimat, który drastycznie się zmienia. Takie dachy są dużo wytrzymalsze. Czytałam, że świetnie się nadają, kiedy mamy pomieszczenia np. sypialne na poddaszu, znakomicie je wygłuszają. Mam alergie na dźwięk obijającego się o dach deszczu, czytałam o blachodachówkach, które ten dźwięk minimalizują.


RE: Remont domu - Swiatelko456 - 10-02-2018 12:58

Ja robiłem ostatnio remont mieszkania. Niestety jestem koślawy w takie sprawy, więc skorzystałem z pomocy remonty warszawa. Solidna i fachowa pomoc i remoncik przeleciał bardzo szybko. Wszystko dobrze wykonane, także mogę ich jak najbardziej polecić Smile


RE: Remont domu - mart12345 - 16-02-2018 12:33

Może postawcie na ogród wertykalny?
sztuczna zielona ściana to nowy hit - nie musisz jej podlewać! Big Grin

zielona ściana w domu będzie super zabiegiem designerskim! Możesz dowolnie wybierać dekoracje ścienne z roślin.
Ogród wertykalny to nowoczesny pomysł i bardzo efektywny Wink