Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? (/showthread.php?tid=43216)



Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? - Timix - 10-01-2024 14:30

Cześć, czy jesteście w stanie polecić mi jakiś sprawdzony serwis Porsche na Śląsku? Najlepiej Katowice i okolice. Sprawy mają się tak. Wczoraj auto miało problem z odpaleniem, ale się udało. Dzisiaj nie odpaliło. Dzwoniłem do mechanika, ale mrozy dały wszystkim w kość i ma masę pracy. No, ale, że auta potrzebuje to muszę je oddać do mechanika i naprawić usterkę. Właśnie stąd moje pytanie. Czy polecicie mi kogoś?


RE: Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? - jennifer4 - 12-02-2024 17:19

Witam, może nie bezpośrednio na śląsku ale w niedalekiej okolicy znajdziesz tak dobry i zaufany serwis samochodowy Kraków mogę ci go z czystym sumieniem polecić, sam niejednokrotnie z niego korzystałem.


RE: Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? - biel55 - 24-02-2024 20:25

Obu nie znałem, ja z czystym sumieniem mogę wam przede wszystkim polecić sprawdzony niejednokrotnie i doceniany przeze mnie Auto Serwis Goleniów jak będziecie mieli potrzebę i okazję to polecam go odwiedzić w razie potrzeby.


RE: Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? - Eagle - 26-02-2024 16:22

Ja natomiast polecam skup katalizatorów Chrzanów, w którym można łatwo i za bardzo dobrą cenę sprzedać stary katalizator ze swojego auta.