Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dobry bank? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dobry bank? (/showthread.php?tid=4314)

Strony: 1 2


Dobry bank? - olaolaa - 27-09-2016 11:16

Jaki jest Waszym zdaniem dobry bank?


RE: Dobry bank? - kajteeek - 29-09-2016 10:34

Chodzi ci o firmę czy to jakie cechy powinien mieć dobry bank? Zawsze można poszukać porównywarek w sieci.


RE: Dobry bank? - micho - 21-01-2017 01:11

Porównywarka nie zawsze załatwi wszystko za Ciebie. Tutaj potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu bankowości. Umiejętność określenia potrzeb i charakterystyki rachunku bankowego, który będzie odpowiadał Tobie jako potencjalnemu klientowi. Wiem że to nie łatwe. Również nie każdy może zrobić to w sposób porządny. Jednak uważam, że jest wiele metod oraz form szukania produktów spełniających oczekiwania potencjalnego klienta. Angel
Sam dopiero czytając recenzje na blogu o millennium bank i opinie klientów tego podmiotu zdecydowałem się na otwarcie rachunku. Było nim konto 360 stopni, które oferuje pakiet wielu usług za zero złotych.


RE: Dobry bank? - pewos - 21-01-2017 14:01

Słyszałem też dużo pozytywnych recenzji na temat rachunku w nest banku.
Wiem że jest mniej popularny, lecz raczej wart uwagi.


RE: Dobry bank? - micho - 21-01-2017 14:01

Nest Bank jest jeszcze trochę niszowy, ale daje bardzo atrakcyjne warunki.


RE: Dobry bank? - pewos - 21-01-2017 14:02

Warunki takie jak darmowe konto ma też chyba bank ing.


RE: Dobry bank? - micho - 21-01-2017 14:02

Owszem, jednak w ING masz kartę darmową warunkowo.


RE: Dobry bank? - pewos - 03-12-2017 02:18

Fakt, doczytałem że jest warunek bezpłatności dla tej karty, którą wydaje klientom bank.


RE: Dobry bank? - james - 03-12-2017 16:22

Moim zdaniem dobry bank to taki bank, gdzie są ciekawe warunki i miłe podejście do klienta. Jeżeli chodzi o konkretne banki nie zamierzam podawać żadnej nazwy. Wszyscy widzą jak wygląda sytuacja.


RE: Dobry bank? - Mixii - 08-12-2017 16:18

Dlaczego rozpatrujecie bank jako bank - czyli tam gdzie macie konto i tam gdzie bierzecie kredyt? Niestety robienie wszystkiego w jednym banku często sprawia, że narażamy się na "przepłacanie". Konto osobiste założyłem w ING dlaczego? Przeczytałem opinie o koncie ing i mnie przekonały. Jeśli chodzi o kredyty szukam i biorę jak potrzebuje tam gdzie jest najtaniej.