Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pomysł na biznes? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pomysł na biznes? (/showthread.php?tid=4313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Pomysł na biznes? - dzony200 - 23-10-2017 15:44

Ostatnio popularne są e-biznesu, mowa tutaj o np kryptowalutach, wystarczy do tego odpowiedni komputer i nasze zaangażowanie w sprawę aby robić pieniążki z tego. Jeżeli chodzi o laptopy, to tutaj znalazłam ciekawy model https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-acer-travelmate-p238-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/5440/ Szybki i wydajny komputer to priorytet a przede wszystkim komfort naszej pracy.


RE: Pomysł na biznes? - gienek61 - 23-10-2017 16:53

Otworzyłem na nowo wybudowanym basenie w moim mieście, bar. Ludzie przychodzą po pływaniu na herbatę, kawę czy kanapkę. W dzień, jak przyjeżdżają szkoły, dzieci przychodzą po słodkości. Super pomysł miał mój doradca biznesowy z banku.


RE: Pomysł na biznes? - Ernest - 12-11-2017 21:55

W dzisiejszych czas, dobrym pomysłem jest założenie firmy, zajmującej się robienie szkoleń. Wystarczy zrobić sobie kurs trenerski, dostać certyfikat i można spokojnie przeprowadzać szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Takie kursy oferuje m.in. szkoła trenerów Ster z Krakowa.


RE: Pomysł na biznes? - olla molla - 13-11-2017 15:52

Jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu kosmetycznego, to ja sobie nie wyobrażam go bez dobrego fotelu typu https://cosmed24.pl/katalog/140-meble-kosmetyczne/77-fotele-pedicure-spa/ . Zapewniają one optymalną wygodę podczas wykonywania zabiegów różnego rodzaju. Zarównio dla Klientki, jak i osoby, która wykonuje zabieg.


RE: Pomysł na biznes? - nieduzy - 12-01-2018 14:56

Myślę, że salon fryzjerski to dobry pomysł na biznes. Tylko trzeba zadbać o wyszkolenie personelu. Dlatego, kursy czy szkolenia, które podnoszą kwalifikacje powinny być na stałe wpisane w kalendarz. W Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9 mieści się Akademia Fryzjerska Gnatyshyn. Oni organizują szkolenia i kursy zarówno dla fryzjerów jak i amatorów w tej branży chcących udoskonalić swój warsztat czy poznać nowe techniki fryzjerskie. Warto się zapoznać z ich ofertą.


RE: Pomysł na biznes? - lirk - 20-02-2018 01:27

Twój biznes będzie miał o wiele większe szanse na przetrwanie, gdy zadbasz o dobry start i błogosławieństwo aniołów, rozmowom z aniołami została poświęcona cała książka, a jej autorką jest Maria Bucardi, pisarka która ma 60tys fanów na FB https://mariabucardi.pl/


RE: Pomysł na biznes? - Anna-szkolenia - 25-02-2018 00:59

Najpierw zastanów się jaką strategię biznesową chcesz sobie zacząć planować i wdrożyc - fani fanami ale ktoś musi być klientem i płacic...


RE: Pomysł na biznes? - marmak - 06-03-2018 10:50

A co sądzicie o takim pomyśle jak sklep mięsny? Według was to dobre rozwiązanie? U mnie na osiedlu jeszcze nie ma takiego sklepu a chyba by się przydał. Na pewno będzie potrzebna jakaś dobra krajalnica sklepowa  i do tego maszynka do mielenia mięsa, znaleźć dobrego dostawcę i można chyba zaczynać, prawda?


RE: Pomysł na biznes? - WinnerOfLife - 06-03-2018 12:19

Hmmm... obecnie ciężko chyba na sklepie mięsnym się wybić, bo już dużo takich jest i ludzie chodzą tylko do tych "sprawdzonych".


RE: Pomysł na biznes? - MartymaM - 06-03-2018 16:11

Ja prowadzę salon kosmetyczny w niezbyt dużej miejscowości i uważam, że jest to opłacalny biznes, jeśli jest się w stanie zapewnić odpowiednio wysoką jakość usług. Z tym, że trzeba się liczyć z pewnymi kosztami związanymi z rozpoczęciem działalności. Chodzi przede wszystkim o wynajem lokalu oraz zakup odpowiednich urządzeń i akcesoriów. Są to nie tylko typowo kosmetyczne elementy wyposażenia salony, ale także liczne niezbędne urządzenia konieczne za względów sanitarnych. Zwłaszcza mam na myśli sterylizatory medyczne. Ja moje niedrogo kupiłam w sklepie Yeson. Z tym, że było to już kilka lat temu i być może oferta nieco się zmieniła.