Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Gdzie na romantyczny weekend? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Gdzie na romantyczny weekend? (/showthread.php?tid=4284)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Danny Barcelona - 14-06-2018 13:41

Może mazury? Piękne jeziora i bliskość z naturą. Nic tylko wynająć kampera i jechać Big Grin


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Tajemniczy_Don_Pedro - 22-06-2018 14:37

Całkiem niezły pomysł.


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Ela78 - 16-07-2018 10:14

Mój chłopak zaplanował już romantyczny weekend. Wyjeżdżamy do Warszawy i tam spędzimy cudowne chwile tylko ze sobą. Stołować się będziemy w najlepszym lokalu stolicy, Restauracji Akademia. Zawsze chciałam odwiedzić tą restaurację, bo słyszałam wiele dobrych opinii niej. Podobno to miejsce powstało z pasji i miłości do gotowania. Podobno przychodzą tam też celebryci


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - jagodaz - 24-07-2018 10:59

Mi najbardziej podobały się weekendowe wyjazdy do Wrocławia, Poznania albo do Karkowa - tam zawsze jest co robić, o ile ktoś lubi większe miasta. Chociaż dla miłośników natury z pewnością też znajdą się miejsca, nawet w takich miastach


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Ivone - 27-07-2018 09:51

Domek nad morzem Smile


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Tajemniczy_Don_Pedro - 27-07-2018 17:23

Byle plaża nie była zatłoczona, bo to odbiera cały romantyzm.


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Tajemniczy_Don_Pedro - 28-09-2018 16:00

Nie szukałbym romantyczności w pobliżu dużych aglomeracji miejskich.


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - monikabert90 - 03-10-2018 00:13

A kojarzycie taką miejscowość jak Kazimierz Dolny? Jest naprawdę urokliwa, więc bez wątpienia warto się tam wybrać na taki romantyczny wyjazd z ukochana osobą. Zatrzymać najlepiej się w hotelu o nazwie Villa Bohema - można tam nie tylko zjeść pyszną kolację przy świecach, ale również korzystać z pakietów SPA, które na tego typu wyjazdach są jak najbardziej pożądane, prawda? Na stronie http://villabohema.pl/ możecie zapoznać się z ofertą tego miejsca, zobaczyć zdjęcia itp. Ja byłam tam póki co tylko raz, ale na pewno kiedyś jeszcze tam wrócę.


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - adolescencia - 09-10-2018 00:10

Według mnie na romantyczny weekend dobre będą domki Białka Tatrzańska Wink Mój mąż zabrał mnie tam na trzecią rocznicę ślubu i wspominam ten weekend naprawdę cudownie! Domki są pięknie urządzone, komfortowe i wyposażone we wszystko, co potrzebne. A sama Białka Tatrzańska jest baaardzo malownicza Smile


RE: Gdzie na romantyczny weekend? - Eagle - 10-10-2018 09:30

A co powiecie na Hel? Można tam też zjeść w świetnej restauracji Checz, wiec wspólne wyjście na pewno byłoby udane.