Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Okulary korekcyjne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Okulary korekcyjne (/showthread.php?tid=42687)



Okulary korekcyjne - kokier - 17-07-2023 14:40

Jak dopasować takie okulary?
W sensie - https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne-damskie ?
Wiadomo, że szkła odpowiednie do wady, ale jakie są inne, istotne kwestie?
Tutaj trzeba zwracać uwagę na jakieś określone parametry?


RE: Okulary korekcyjne - fatyka - 27-07-2023 14:25

A może warto jednak wybrać badanie wzroku piaseczno ? Powiem wam, że sama mam w planach zapisać się tutaj w najbliższym czasie, ponieważ widziałam, że oferta jest faktycznie bardzo atrakcyjna, dodatkowo też usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie.


RE: Okulary korekcyjne - Henryk3 - 30-07-2023 12:30

Syn zgniótł mi okulary. Wiecie może gdzie naprawa okularów piaseczno odbywa się szybko i sprawnie? Ja bez okularów to bardzo źle funkcjonuje. Aktualnie noszę sklejonetaśmą. Muszę juro albo najpóźniej we wtorek coś podziałać. Gdzie od ręki zrobią mi now eokulary?


RE: Okulary korekcyjne - alicja930 - 14-08-2023 19:53

Przed wzięciem okularów należy zbadać sobie wzrok, aby mieć pewność, że okulary będą dobrze dobrane. Pod adresem: https://okulista-strzodowie.pl/ udało mi się znaleźć miejsce, gdzie można zarówno przebadać wzrok, jak i dobrać okulary, co będzie na pewno dużą oszczędnością czasu.


RE: Okulary korekcyjne - kajteeek - 16-08-2023 10:16

Przede wszystkim idzie się do okulisty, by określił wadę, potem idzie się do optyka. Tam dostosowuje się szkła i można przy tym zastosować dodatkowe parametry (można, nie trzeba!), takie jak indeksowanie, czyli grubość szkieł czy dodatkowe powłoki, na przykład na ekran czy przeciwsłoneczne. Ale to już kwestie indywidualne.


RE: Okulary korekcyjne - foxi - 19-10-2023 16:04

Wzrok jest tym naszym zmysłem o który powinniśmy bardzo dbać, uważam ,że jest to najważniejszy zmysł jakim dysponujemy. Właśnie dlatego ,tak często a może lepiej powiedzieć wtedy ,kiedy przychodzi taka potrzeba udajemy się do okulisty a później do optyka. Warto zaopatrzyć się w modne oprawki aby oprócz właściwej korekcji wzroku nasz wygląd był taki jak sobie tego zyczymy. Warto więc się rozejrzeć za ładnymi oprawkami.


RE: Okulary korekcyjne - fatyka - 23-10-2023 16:32

Sugeruję, że moglibyście być zainteresowani również takimi produktami jak oprawki damskie Ich solidne wykonanie oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że mogą stanowić udane i satysfakcjonujące zakupy, tym bardziej, że wybór jest tutaj duży


RE: Okulary korekcyjne - jjusti18 - 07-12-2023 13:26

A czy kojarzycie firmę Optyk Cafe ? Tak pytam, ponieważ słyszałam, że u nich właśnie można dostać ładne, solidnie wykonane okulary piaseczno... Myślę, że chociaż dla samego porównania, warto byłoby zapoznać się z ich propozycjami. Myślę, że tam znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i nawet możecie przebadać sobie wzrok.