Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Instalacja pompy ciepła - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Instalacja pompy ciepła (/showthread.php?tid=42511)

Strony: 1 2


RE: Instalacja pompy ciepła - raku95 - 29-08-2023 16:01

Nie wiem, jak Wam mówiono, ale mi się wydaje, że warto po prostu połączyć fotowoltaikę z pompą ciepła, by jednak koszty nie były kolosalne. Dlatego pod wieloma względami mam ma oku coś odpowiedniego. I jestem pewna, że sporo osób może mi to powiedzieć. Uważam jednak, że czyszczenie laserowe to coś sensownego. I mi to naprawdę pasuje. Co wy na to?


RE: Instalacja pompy ciepła - barto776 - 07-09-2023 11:21

Jakie Wy macie zdanie na temat odnawialnych zrodeł energii i czy sami się zdecydowaliście na takei rozwiązanie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte firmy Sanerga, która specjalizuje sie w wszelkich pracach związanych z odnawialnymi zrodłami energii,w tym np. fotowoltaika wrocław .


RE: Instalacja pompy ciepła - Eagle - 27-09-2023 13:16

U mnie wszystkim zajmowali się specjaliści, od których również zakupiłem pompę i była to firma Fonko. Polecam w 100%!


RE: Instalacja pompy ciepła - jowitta41 - 15-02-2024 17:45

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://voltaicsystem.pl/farma-fotowoltaiczna-koszty-i-zyski/ , na której znajdziecie ofertę firmy Voltaic System, która specjalizuje się w pracach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.


RE: Instalacja pompy ciepła - beata222 - 15-04-2024 21:16

Jak chcesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań w postaci pompy ciepła to idealnym wyborem będzie marka Stiebel Eltron. Ich produkty spełniają wszelkie wymagania co będzie pomocne przy uzyskaniu dofinansowań rządowych i są atrakcyjne cenowo. Masz też bogatą bazę serwisantów więc nie musisz się o nic martwić tylko cieszyć niskimi rachunkami i niezawodnością.