Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co na rozdwojone końcówki? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Co na rozdwojone końcówki? (/showthread.php?tid=4245)

Strony: 1 2


RE: Co na rozdwojone końcówki? - Lukrecja - 14-09-2017 10:38

Ja przede wszystkim zatroszczyłabym się tutaj o zakup odpowiedniej szczotki do czesania, jak również kosmetyków pielęgnacyjnych. Przy czym sama tak generalnie najbardziej cenię sobie produkty marki Babuszka Agafia kliknij tutaj , dostępne w takich miejscach jak chociażby drogeria internetowa Puderek. Podstawą w ich przypadku są naturalne składniki, a co więcej stosowane regularnie, bardzo dobrze wpływają na kondycję kosmyków.


RE: Co na rozdwojone końcówki? - yester13 - 14-09-2017 15:18

Polecam naturalne odżywki na przykład w postaci oleju kokosowego.


RE: Co na rozdwojone końcówki? - adolescencia - 29-08-2019 18:43

Z rozdwojonymi końcówkami rzeczywiście ciężko sobie poradzić. Sama doskonale coś o tym wiem. Nie pomagały mi nawet specjalistyczne zabiegi wykonywane u fryzjera. Od niedawna zainteresowałam się troszkę mocniej domową pielęgnacją włosów ponieważ bardzo chciałabym je troszkę zapuścić. Zaczęłam poszukiwać różnych porad w sieci i na stronie: https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-z-wlosiem-dzika/ znalazłam świetny artykuł dotyczący szczotek z włosiem dzika. Z informacji które wyczytałam wynika, że takie szczotki są delikatniejsze dla naszych włosów przez co nie niszczą ich tak jak mają to w zwyczaju szczotki tradycyjne. Postanowiłam sprawić sobie taką szczotkę, która będzie pół na pół - włosie syntetyczne z włosiem z dzika. Powiem Wam szczerze, że naprawdę widać różnicę! Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Moje włosy nie rozdwajają się tak mocno jak kiedyś i zdecydowanie mniej się elektryzują. Koniecznie zapoznajcie się z tym wpisem, bo warto. Na tej stronie znajdziecie też więcej wskazówek z branży beauty Wink


RE: Co na rozdwojone końcówki? - Emma - 17-05-2021 13:19

Zastanawiasz się jak profesjonalnie zadbać o swoje włosy, które wypadają i mają rozdwojone końcówki?
Najlepszym sposobem będą profesjonalne kosmetyki do włosów takie jak szampon i odżywka authentic beauty concept
Ja ich używam już długi czas i kondycja moich włosów poprawiła się niesamowicie Smile


RE: Co na rozdwojone końcówki? - byniek - 13-06-2021 18:46

A jesli potrzebne wam sprawdzone kosmetyki do wlosow to zachecam do zagladania na strone https://ktpi.pl/category/pielegnacja-wlosow-maski-do-wlosow moim zdaniem to jedna z lepszych ofert.


RE: Co na rozdwojone końcówki? - dziewczynaszamana - 14-06-2021 10:24

Fajnie działa olejek z czarnuszki


RE: Co na rozdwojone końcówki? - Tym - 31-08-2021 21:25

Wiadomo, to przeciez normalna opcja ze sie idzie do fryzjera z koncowkami. Ja sluszalam ze na taki problem najlepej zadziala kuracja Organic Therapy z inoara. Moze poczytajcie na ten temat bo wyglada to fajnie