Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Fizjoterapia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Fizjoterapia (/showthread.php?tid=42399)



Fizjoterapia - Emma - 30-05-2023 14:25

Poszukujesz miejsca, w którym profesjonaliści zajmują się fizjoterapią uroginekologiczną, ortopedyczną, manualną oraz masażem?
Jeśli tak, to polecam ofertę fizjoterapii Kopalnia Zdrowia - https://kopalniazdrowia.com/
Pracują tam doświadczeni ludzie, którzy pomagają skutecznie uporać się z naszymi dolegliwościami


RE: Fizjoterapia - patisia78 - 23-06-2023 20:52

Jeżeli mogłabym Ci coś doradzić, co widziałam, że na stronie https://acustore.pl/ można dostać całkiem ciekawe propozycje jeżeli chodzi o igły do akupunktury, bańki chińskie czy moksy. Wspominała mi o tym miejscu moja koleżanka i nie ukrywam, że ofertę maja naprawdę rozbudowaną. Zajrzyj tam, a nie pożałujesz.


RE: Fizjoterapia - sylka - 31-07-2023 20:37

Celem fizjoterpaii jest także skrócenie czasu powrotu do pełnej sprawności życiowej po urazach czy zabiegach chirurgicznych. Warto więc świadomie wybrać fizjoterapeuta wrocław aby powrót do zdrowia był jak najszybszy.


RE: Fizjoterapia - fatyka - 24-03-2026 13:12

Moim zdaniem dobrze jest zapoznać się z ofertą https://rehabilitacja-jodlowa.pl . Wykwalifikowany personel oraz sprawna organizacja pracy sprawiają, że zabiegi są przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i przynoszą oczekiwane efekty.