Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
prezent na dzień nauczyciela - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: prezent na dzień nauczyciela (/showthread.php?tid=4239)

Strony: 1 2 3


RE: prezent na dzień nauczyciela - Tinka123 - 09-11-2016 21:14

ja gdybym była nauczycielem to chciałabym dostać od klasy coś co zostanie na dłużej a nie jakis kwiatek co zaraz zwiędnie. Zależy od kwestii finansowej, ale według mnie fajnym prezentem mogłaby byś np. cyfrowa ramka na zdjęcia i możecie nawet wasze klasowe zdjęcie wgrać. Ostatnio takie coś kupowałam na avans.pl fajny wybór i każdy coś dla siebie znajdzie


RE: prezent na dzień nauczyciela - kajteeek - 14-12-2016 11:24

U mnie zazwyczaj dawało się duży bukiet kwiatów, a poza tym, także jakieś czekoladki


RE: prezent na dzień nauczyciela - kapitalna - 03-10-2018 16:44

Warto pamiętać, że nauczyciele to też ludzie i czasem lubią dostać coś innego niż klasycznie kwiaty lub czekoladki. Prezenty na Dzień Nauczyciela nie muszą być nudne. My w tym roku dla mojego wychowawcy wybraliśmy torbę bawełnianą z napisem "jestem nauczycielem, a jaka jest twoja super moc?". Myślę, że bardzo się ucieszy. Do tego mamy plan dokupić ogromny kalkulator, ponieważ mój wychowawca uczy matematyki. Pomysłowe i nieszablonowe - na pewno mu się spodoba.


RE: prezent na dzień nauczyciela - liljuszka - 14-10-2018 12:40

Chore? Po prostu miłe.


RE: prezent na dzień nauczyciela - dandir - 18-10-2018 19:57

Uwielbiam wychowawczynie mojej córki i co roku dajemy jej kosz upominkowy w podzięce za madre wychowanie naszej pociechy Smile
Oby wiecej takich ludzi Smile


RE: prezent na dzień nauczyciela - patrycja017 - 29-10-2018 16:12

Gdybym mogła cofnąć się w czasie to zgadałabym się z klasą, żeby wychowawcy kupić voucher do tunelu aerodynamicznego, pod Wrocławiem jest jeden, w Mirosławicach, nazywa się Speedfly. chciałabym zobaczyć minę faceta xD


RE: prezent na dzień nauczyciela - lotor - 26-11-2018 18:25

Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny Smile Ostatnio zamawialem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że poczta kwiatowa zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas, a kwiaty naprawde piekne... na pewno nauczycielce sie spodobaja Smile


RE: prezent na dzień nauczyciela - Hitman - 27-11-2018 18:02

Ciężko powiedzieć, bo to tak naprawdę zależy od charakteru !


RE: prezent na dzień nauczyciela - Gazowany - 04-12-2018 21:36

Moim zdaniem najlepsze będą jakieś czekoladki po prostu Wink


RE: prezent na dzień nauczyciela - bartekdeb - 19-12-2018 16:08

Nie mam zdania w tym temacie. Nie znam się na tym.