Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Finanse na studiach - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Finanse na studiach (/showthread.php?tid=4218)



Finanse na studiach - maminka - 02-09-2016 13:37

Jak rozwiązać problem nie zawsze pełnego portfela na studiach? Moja znajoma wymyśliła kartę kredytową i jak przeglądałyśmy porównania na karty kredytowe dla studenta na Terve.pl, to rzeczywiście wyglądało to sensownie. Korzystał ktoś z takiego rozwiązania?


RE: Finanse na studiach - SedziaDredd - 05-09-2016 15:16

Dzieki, moze sie kiedys przydac.


RE: Finanse na studiach - miroslawa - 07-09-2016 16:32

Może słów kilka o tym jak finansować studia za granicą. Wybierając kierunki licencjackie na uczelniach w Wielkiej Brytanii można ubiegać się o pożyczkę rządową. Jej spłata następuje dopiero w momencie kiedy osiągnie pewien poziom zarobków. Więcej na temat finansowania studiów za granicą na stronie Elab


RE: Finanse na studiach - adr.rogowski - 08-09-2016 13:29

Fajna strona, chociaż zastanawia mnie jak posiadanie karty ma zmienić stan posiadania w portfelu. Najlepiej znaleźć sobie jakąś pracę dorywczą i próbować pogodzić ją ze studiami.

drewniane konstrukcje


RE: Finanse na studiach - justyna144 - 13-09-2016 14:34

Angel


RE: Finanse na studiach - Kapitan - 13-09-2016 15:18

Podobno niezła jest praca w kwiaciarni.


RE: Finanse na studiach - danosia - 31-05-2022 23:56

Taka konsolidacja chwilówek Wrocław to przede wszystkim możliwość obniżenia wysokości raty, a dla wielu osób jest to zbawienne i pozwala w końcu spłacać zadłużenie w terminie


RE: Finanse na studiach - magda676 - 01-06-2022 13:00

A co ogólnie studiujecie? Mnie interesują studia pielęgniarskie i przyznaję, że sprawdzam sobie na ten temat wszystkie informacje. Jeśli interesuje Was ten sam kierunek, to koniecznie zerknijcie na stronę https://www.hitpraca.pl/blog/3436-chcesz-zdobyc-zawod-ktory-ma-przyszosc-postaw-na-studia-pielegniarskie/ . Tam znajdziecie sobie odpowiednie informacje.