Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? (/showthread.php?tid=42081)



Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - veronaa - 03-03-2023 11:53

Witajcie Smile interesują mnie studia na kierunku medycznym, chodzi mi konkretnie o pielęgniarstwo. Czy możecie polecić jakieś uczelnie w Warszawie, gdzie znajdę taki kierunek? Mogą być prywatne Smile


RE: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - elenka - 07-03-2023 14:44

wiesz co z tego co się orientuję to pielęgniarstwo znajdziesz na pewno na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Fajna szkoła, dość wysoki poziom a do tego biorąc pod uwagę, ze to stolica, czesne nie jest jakoś bardzo wysokie.


RE: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - ninjaa - 07-03-2023 19:46

ja też polecam MUM Smile Wysoki poziom, ciekawe zajęcia i bardzo dużo ćwiczeń i praktyk, na to kładziony jest nacisk. Wiadomo, ze teoria jest ważna bo bez tego ani rusz, ale to jednak na praktykach uczymy się tej niezbędnej praktyki.


RE: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - veronaa - 08-03-2023 12:30

wielkie dzięki, nie słyszałam o tej uczelni ale na pewno poczytam Smile a jak u nich wygląda rekrutacja ?


RE: Pielęgniarstwo - jaka uczelnia w Warszawie? - ninjaa - 09-03-2023 10:26

Na pewno najważniejsze jest to, żebyś w terminie złożyła wszystkie niezbędne dokumenty. Mają dośc dużo chętnych ( a pielęgniarstwo to dość popularny kierunek), dlatego jeśli się zdecydujesz to nie zwlekaj na ostatnią chwilę.