Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wasza miłość. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Wasza miłość. (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Wasza miłość. - Zepsuta. - 07-06-2012 13:05

Jak ma na imię wasza miłość ? Ogólnie możecie napisać tu jak się poznaliście i ile już jesteście ze sobą.

No więc mój ukochany ma na imię Mikołaj Big Grin. Poznaliśmy się w dość dziwny sposób iż okazało się że mamy tych samych znajomych i wszyscy postanowiliśmy wyskoczyć na bilard. No więc ustaliliśmy że zagramy po 2 osoby w jednej drużynie, (nie wiem jak to inaczej nazwać) no więc ja byłam z moim kolegą a on ze swoim... Totalnie się peszyłam przy grze z nim... Kto przegrał miał tańczyć na tych takich strzałkach no wiecie ! Big Grin No i przegrał on z kolegą, do dzisiaj mam ten filmik... często go oglądam xD a on już nigdy nie wejdzie na strzałki Smile. Szczęśliwy związek tworzymy już od roku i pod koniec tego miesiąca będą 3 miesiące Smile.


RE: Wasza miłość. - zajarana_czekolada - 07-06-2012 13:42

Zabawnie. Mój ukochany który nie wie o tym, że w ogolę istnieje <zapewne> ma na imię Sebastian. Mimo tego, ze jest ze mną w klasie prawie się nie widujemy. Jedyny moment kiedy on na mnie spojrzał to było w 1 gim, kiedy pani pytała się kto chodzi an obiady. Tylko my się zgłosiliśmy. Teraz jestem w 2 gim a on w ogóle mnie nie zauważa : ( Oczywiście to się zmieni : D


RE: Wasza miłość. - Regis - 07-06-2012 13:53

Moją miłość ? Ale którą ?!


No dobrze na imię miała Justyna poznaliśmy się w 1 gim w dość dziwny sposób. Ja wracałem z kolegą z ogniska już lekko pijani. Akurat musieliśmy stanąć kumpel musiał rzygnąć Big Grin. Ona wracała chyba od koleżanki i tak jakoś zaczęliśmy rozmawiać w tle rzygającego kumpla Big Grin



Post poprawiony


Demolition Man



RE: Wasza miłość. - Waru - 07-06-2012 16:06

Hah najlepsza miłość? Z konkursu xD Miał na imię Maciek, był metalem. Ideolo, tunele 8mm, tatuaże, tak jak lubię. Blond włosy zaczesane w górę, szare oczęta. Ideał, ot co. Cóż, poznałam go pierwszego dnia, jak mieliśmy 'imprezę' przed ośrodkiem. Wszyscy odstający od reszty konkursowiczów zbierali się i pili. Zaczęliśmy rozmowę. Pytał co ja takiego widzę w punku, przecież jest tak prostolinijny. Odpowiedziałam pytaniem, co on widział w metalu. I zaczęła się wymiana zdań. Na następny dzień Maciek był moim 'mężem'. Ogólnie każdego to zdziwiło bo Maciek nikogo prócz swego zespołu nie lubił ale to tam... Cóż, aktualnie on mieszka w Poznaniu, ja do niego mam 300 kilosów i nie jesteśmy ze sobą. ale dalej jest moim mężem xD
(jak wspomniałam o tunelach przypomniało mi się że mam teraz identyczne jak on, ale czarne. ale ironia...)


RE: Wasza miłość. - Bankai - 08-06-2012 18:02

Było wiele i minęło wiele, gdyby coś miało trwać wiecznie to na pewno nie byłaby to miłość.


RE: Wasza miłość. - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 14:02

Mój sie nazywa Radosław/ Radek. Smile Poznaliśmy się przez jego siostre w szkole, zeswatała nas, chodzilismy prawie rok ale ja zerwałam, a po roku czasu do siebie znow wrocilismy teraz jestesmy ponad 2 miesiące Wink)


RE: Wasza miłość. - Demolition Man - 10-06-2012 09:39

Moja Ukochana ma na imię Gosia a moja druga miłość to rap Big Grin


RE: Wasza miłość. - Jacky - 11-06-2012 01:27

Nie jestem w tej chwili zakochany Big Grin
Ale mogę wam opowiedzieć o moim ostatnim 'kochaniu się' zakończonym ucieczką przez balkon z 1-szego piętra : D /pure Rock N Roll, if you know Big Grin


RE: Wasza miłość. - AlexandraCatastrophe - 11-06-2012 17:50

Moje kochanie - Mateusz, poznaliśmy się kiedyś na bibie u mojego kuzyna, w lipcu będzie roczek jak jesteśmy razem ale niestety chyba nie będziemy świętować bo obecnie on mieszka i pracuje w Holandii Sad


RE: Wasza miłość. - Moniika - 11-06-2012 22:33

moje kochanie Adrian :* znamy się od 8 lat, chodzimy do tej samej klasy. jesteśmy już razem 16 wspaniałych miesięcy.