Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ból Zeba - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Ból Zeba (/showthread.php?tid=412)

Strony: 1 2


Ból Zeba - Snorlax - 14-07-2012 00:41

Witam zna ktoś z Was drodzy forumowicze jakieś leki na bóle zębów (nie zdążyłem iść do dentysty) po których można spokojnie spożywać spore ilości alkoholu po których nie będzie żadnych środków ubocznych lub bardzo znikome.
Leki nie muszą być silne bo mnie tylko boli jak piję coś bardzo zimnego lub ciepłego a tak to wcale.


RE: Ból Zeba - Bezosobowy - 14-07-2012 00:46

Nie ma takiego leku.


RE: Ból Zeba - Zepsuta. - 14-07-2012 00:46

Mi zawsze pomagał apap albo woda z solą płukałam buzię i też przechodziło Smile.


Ta sól z woda naprawde pomaga xD
~Gemello Big Grin



RE: Ból Zeba - Bezosobowy - 14-07-2012 00:47

(14-07-2012 00:46)Zepsuta. napisał(a):  Mi zawsze pomagał apap albo woda z solą płukałam buzię i też przechodziło Smile.

Apap i alkohol ?


RE: Ból Zeba - Scelerisque - 14-07-2012 00:48

Masz nadwrażliwość jeżeli boli Cie tylko wtedy. Też tak niestety mam. Apap na mnie nie działa, bo za słaby, więc biorę ibuprom lub dwa od razu Smile


RE: Ból Zeba - Snorlax - 14-07-2012 00:49

Wolę apap, Gemello coś mówił o jakimś płynie do płukania lecz nie wiem jakim bo zapomniałem jak wejdziesz to mi przypomnij Tongue


RE: Ból Zeba - Zepsuta. - 14-07-2012 00:50

Bezosobowy napisał(a):
(14-07-2012 00:46)Zepsuta. napisał(a):  Mi zawsze pomagał apap albo woda z solą płukałam buzię i też przechodziło Smile.

Apap i alkohol ?
Mi jakoś nigdy nie zaszkodziło i nie słyszałam aby komuś coś się stało.


RE: Ból Zeba - Bezosobowy - 14-07-2012 00:55

Moja znajoma wzięła leki przeciwbólowe chyba i popiła piwem. Bardzo szybko źle się czuła. Wypiła może niecałe piwo? Żle się poczuła, poszła wymiotować. Długo jej nie było, wiec jej poszukałam. I znalazłam nieprzytomna. W szpitalu zrobili jej płukanie żołądka. Alkohol i leki to zła mieszanka. Może akurat ty jesteś twarda, ale pod żadnym pozorem nie powinno mieszać się leków przeciwbólowych i alkoholu. Ewentualnie jakieś naturalne środki, jak pisałaś płukanie solą, można też spróbować zaciągnąć się dymem z papierosa i "przepłukać" chorego zęba. Jednak lepiej iść do dentysty Smile


RE: Ból Zeba - Snorlax - 14-07-2012 00:58

Człowieku gdzie ja CI znajdę dentystę który mnie przyjmnie o tej godzinie?


RE: Ból Zeba - Scelerisque - 14-07-2012 00:59

Są całodobowe pogotowia dentystyczne.