Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
polecam - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: polecam (/showthread.php?tid=41155)



polecam - daniel4437878 - 25-10-2022 10:11

Kilka tygodni temu dowiedziałem się o https://www.wiemycozdrowe.pl/nosko . Jeśli ktoś chce z tego skorzystać to jest Aspirator kataru Nosko® skutecznie i w bezpieczny sposób usuwa wydzielinę z nosa niemowląt i dzieci, które nie mogą same wydmuchać nosa.


RE: polecam - tralinka - 03-08-2025 19:09

Aspirator do oczyszczania noska koniecznie, szczególnie u niemowląt. Dzieci do 2 roku życia nie radzą sobie z czyszczeniem noska samodzielnie, dlatego rodzic musi pomagać. A poza oczyszczaniem, co na bakteryjny katar zastosować? Tak, aby skrócić czas jego trwania, złagodzić objawy, zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby.