Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
dobry weterynarz ( Kraków) - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: dobry weterynarz ( Kraków) (/showthread.php?tid=41147)



dobry weterynarz ( Kraków) - fiona11 - 24-10-2022 19:30

Hej hejSmile Czy ktoś z Was może się podzielić namiarem na klinikę weterynaryjną, gdzie znajdzie się lekarz, który ma doświadczenie w leczeniu królików? interesuje mnie tylko Kraków. Jeśli tak, proszę o namiar Smile


RE: dobry weterynarz ( Kraków) - elenka - 25-10-2022 09:23

hmm a sprawdzałaś już w Arce na ulicy Chłopskiej 2A? Mają tu lekarzy wielu specjalizacji, myślę, ze znajdzie się też ktoś zajmujący się królikami czy chomikami Smile klinika ogólnie cieszy się bardzo dobra opinią.


RE: dobry weterynarz ( Kraków) - ninjaa - 25-10-2022 10:48

Arka to rzeczywiście odpowiedni adres. Zapisując się na wizytę pytaj koniecznie o doktor Sylwię Kuliś Smile ma duże doświadczenie i super podejście do swoich podopiecznych i to własnie ona opiekuje się tu królikami ( i nie tylko).


RE: dobry weterynarz ( Kraków) - fiona11 - 25-10-2022 14:27

Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc! a jak długo czeka się na wizytę ? czy w razie potrzeby na miejscu można zrobić potrzebne badania ?


RE: dobry weterynarz ( Kraków) - ninjaa - 26-10-2022 10:12

jeśli chodzi o termin to nie mam pojęcia, kiedy konkretnie przyjmuje pani doktor, generalnie klinika jest czynna przez całą dobę. I tak spokojnie, na miejscu można zrobić badania z krwi czy takie bardziej specjalistyczne ( mają dobry sprzęt diagnostyczny).