Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Płaszcz z zamkniem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Płaszcz z zamkniem (/showthread.php?tid=40957)



Płaszcz z zamkniem - kokier - 16-09-2022 13:44

Polecicie coś? Interesuje mnie płaszcz z zamkiem, który posłuży przez kilka sezonów, estetycznie wygląda i jest porządnie wykonany. Nie potrzebuję dodatkowych ozdobników, a interesują mnie głównie uniwersalne kolory. Co polecacie?


RE: Płaszcz z zamkniem - foxi - 22-09-2022 18:26

Wakacje i lato mamy już za sobą, niestety ale możemy mieć złotą polską jesień. Na razie pogoda nas nie rozpieszcza ale miejmy nadzieję ,że to się zmieni. Musimy jednak myśleć też o chłodniejszych dniach , no i o zimie, która z pewnością nadejdzie. Taki płaszcz na zimę trzeba zakupić zdecydowanie wcześniej, tak by zimowa pogoda nas nie zaskoczyła.


RE: Płaszcz z zamkniem - zuzia.gola - 27-11-2022 20:16

Poprzeglądaj portale aukcyjne, a na pewno coś znajdziesz.
___
like na instagramie


RE: Płaszcz z zamkniem - monikabert90 - 03-12-2022 18:44

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne płaszcze oraz kurtki zimowe damskie ma w swojej ofercie w tym roku sklep internetowy MOHITO. Myślę, że warto tam zajrzeć, jeśli planujecie taki zakup Smile A tak przy okazji - na co najczęściej zwracacie uwagę kupując sobie taką odzież wierzchnią na zimę? Czy większe znaczenie ma dla Was wygląd, czy to żeby kurtka była wygodna i ciepła?


RE: Płaszcz z zamkniem - magda676 - 28-03-2023 12:24

Jakie kolory są modne?

__
like tiktok


RE: Płaszcz z zamkniem - Karo29 - 30-03-2023 22:31

Czemu nie? Ja uważam, że podstawą może być przede wszystkim zorientowanie się, czego w ogóle się szuka w ramach doboru odpowiedniej odzieży. Na stronach w stylu https://www.denley.pl/ widziałem sporo inspiracji i zastanawiam się, na co realnie warto stawiać w tym zakresie. Jakie macie tutaj zdanie?