Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pomysł na biznes - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pomysł na biznes (/showthread.php?tid=40954)Pomysł na biznes - Kazikdobry - 14-09-2022 09:34

Myślisz o założeniu biznesu?
Może postawienie myjni samochodowej będzie dobrym pomysłem??
Polecam zapoznać się z artykułem https://www.gerda.biz.pl/myjnie-samoobslugowe/


RE: Pomysł na biznes - magda676 - 22-09-2022 23:15

Koniecznie sprawdźcie, co to jest to withholding tax . Ja ze strony https://www.itselect.pl/biznes/prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-w-2022-roku-warto-to-zrobic dowiedziałam się, że to to rodzaj ryczałtowego podatku dochodowego, który stosowany jest z tytułu należności za usługi niematerialne w przypadku płatności zagranicznych.


RE: Pomysł na biznes - Gooosia - 28-09-2022 13:41

Sam pomysł na biznes to jedno. Nie można jednak zapominać o przemyśleniu rozwiązań, które warto wdrożyć już od samego początku. Teraz nowoczesne technologie dają nam wiele nowych możliwości. Na przykład taki Voice bot Hellobot to wirtualny asystent telefoniczny, który w perfekcyjny sposób może obsłużyć naszych klientów. Porozumiewa się on za pomocą mowy naturalnej i co ważne jest on w stanie załatwić kilka spraw w tym samym czasie.


RE: Pomysł na biznes - byniek - 21-01-2023 12:32

Każda osoba, która ma zamiar odważyć się rozpocząć prowadzenie własnej firmy zasługuje na uznanie. To duże ryzyko, ale są strony takie jak http://tanienoclegitorun.pl/ogloszenie/nakrecsienabiznes-com-pl z fajnymi pomysłami na biznesy, poradami i praktycznymi wskazówkami jak to poprowadzić od początku do końca, także zachęcam do sprawdzania.


RE: Pomysł na biznes - fiona11 - 13-02-2023 13:24

a co powiecie na sztuczne, mobilne lodowisko ? Myślę, ze obecnie, w sezonie ferii zimowych, to świetny pomysł na taki sezonowy biznes. Jeśli chodzi o firmę, która dostarczy Wam gotowy produkt i może w jego rozstawieniu to polecam https://www.ras-lodowiska.pl/. Indywidualne podejście do klienta, korzystne warunki, sprawna realizacja zamówień.


RE: Pomysł na biznes - reversa - 20-03-2023 11:45

Jak zakładacie biznes to warto teraz też o tym wirtualnym biurze pomyśleć - https://www.biznesradar.pl/a/113122,wirtualne-biuro-jak-zalozyc to może zaoszczędzić naprawdę sporą sumkę kasy!


RE: Pomysł na biznes - scyzoryk22 - 31-05-2023 21:51

Cześć. Nie ma jednego i genialnego pomysłu na biznes. Warto zajrzeć pod podszewkę naszych marzeń, umiejętności i zasobów. My prowadzimy rodzinną firmę od lat. Jednak niedawno zdecydowaliśmy się na nową produkcję. W sklepie Metal Chem http://www.metal-chem.com/asortyment/urzadzenia-do-kostki-brukowej/ zakupiliśmy maszyny do produkcji kostki brukowej. Do odważnych świat należy.


RE: Pomysł na biznes - Karo29 - 01-06-2023 23:28

Moim zdaniem warto dokładnie przeanalizować, jakie rozwiązania mogłyby faktycznie przyczynić się do poprawy efektywności biznesu. Możliwości dzisiaj faktycznie jest sporo, więc warto to odpowiednio przeanalizować. Myślicie, że takie systemy jak https://gloo.pl/software-house-wroclaw/ mogą mieć sens?


RE: Pomysł na biznes - alka - 10-06-2023 23:56

Jako przedsiębiorca, istotne jest dokładne zbadanie właściwych okazji partnerskich dla firmy. W trakcie poszukiwań solidnego dostawcy opakowań, warto mieć na uwadze wagę znalezienia takiego sprzedawcy, który nie tylko oferuje atrakcyjne ceny, lecz także potrafi dopasować swoje produkty do wymagań klientów. Oferta https://omegaplastics.pl/dlaczego-warto-wybrac-polskiego-producenta-opakowan-plastikowych/ prezentuje się jako najlepsza opcja dla przedsiębiorstw pragnących tanich i spersonalizowanych rozwiązań opakowaniowych.


RE: Pomysł na biznes - patisia78 - 13-06-2023 23:41

Jeśli szukasz wiarygodnego miejsca, w którym znajdziesz artykuły ze świata biznesu, odsyłam Cię do bloga http://bizpoland.pl/ Ta strona została mi polecona przez znajomego i jestem mu bardzo wdzięczny. Ma bardzo ciekawą zawartość i myślę, że nie będziesz rozczarowany informacjami tam przedstawionymi.