Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? (/showthread.php?tid=40722)



nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - ninjaa - 01-08-2022 14:46

hej wszystkim. gdzie zwykle robicie sobie kolczyki takie jak septum czy nostril ? czy trzeba odwiedzić salon piercingu czy kosmetyczka, która przekłuwa uszy też będzie dobrym rozwiązaniem ?


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - fiona11 - 01-08-2022 15:24

jak chcesz sobie zaoszczędzić masę kłopotów i komplikacji to zapisz się do dobrego studia...


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - elenka - 01-08-2022 16:26

dokładnie tak jak pisze koleżanka wyżej. Nie ma co kombinować bo można sobie zrobić sporo kłopotów. a doświadczony piercer ogarnie to chwila moment i na pewno będziesz zadowolona z efektu. W Warszawie polecam Jah Love Tattoo i Kacpra Smile


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - ninjaa - 02-08-2022 11:16

wielkie dzięki, kiedyś przekłuwałam sobie uszy u kosmetyczki i wolałam dopytać Smile nie znam tego studia ale zerkne, dzieki.


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - magda676 - 02-08-2022 12:46

Zdecydowanie u piercera

___
worki filtracyjne


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - elenka - 02-08-2022 15:57

znajdziesz ich na ulicy Wilczej 32 a więc samo centrum miasta, dobrze skomunikowane. Fajny klimat, sterylne warunki.


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - fiona11 - 30-08-2022 13:00

i jak tam ninjaa? zapisujesz się na zabieg? też od jakiegoś czasu mieszkam pod Warszawą i skoro dziewczyny polecają Jah Love to się pewnie do nich wybiorę na jesieni.


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - ninjaa - 08-09-2022 10:07

tak, będę się zapisywać ale póki co mam sajgon w pracy i pewnie pod koniec września będę mieć wolniejszą chwilę na takie przyjemności jak piercing Smile


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - elenka - 04-10-2022 15:28

super Smile to koniecznie dawaj nam tu znać jak wrażenia po wizycie Smile sama nabrałam ochoty na kolejny zabieg, jest w końcu tyle możliwości i miejsc do przekłucia Smile


RE: nostril i septum - u kosmetyczki czy u piercera? - Konstancja99 - 25-04-2023 15:06

Grunt to iść do piercera a nie do salonu kosmetycznego gdzie ci strzelą pistoletem. Ja osobiście mam już zaplanowaną wizytę na Helix w JahLove Tattoo Piercing i nie mogę się doczekać. To będzie mój pierwszy i też się troszkę cykam, ale wybrałam studio z polecenia koleżanki, która była i bardzo sobie chwaliła.