Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Desery. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Desery. (/showthread.php?tid=406)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Desery. - yoohoo - 07-05-2015 09:59

Wczoraj zrobiłam sobie fit batonik z gorzkiej czekolady, amarantusa i żurawiny - jak dla mnie świetne i dietetyczne połączenie.


RE: Desery. - nosleep - 12-05-2015 10:41

tutaj http://bloghub.pl/jedzenie można znaleźć na prawdę świetne przepisy Wink sama z nich korzystam i zawsze mi wychodzą


RE: Desery. - Misia90 - 19-05-2015 16:56

A czytacie może tego bloga http://e-torty.pl/blog/2015/05/13/miesiac-milosci-czas-slodkosci/ ? Znajdują się nam bardzo łatwe, pyszne desery dla każdego! Blog ogólnie jest fajnie prowadzony, są na nim konkursy, przepisy, pomoce jak zorganizować np. dzień matki. Wejdźcie i sprawdźcie sobie Smile Naprawdę lekki, przyjemny blog Smile


RE: Desery. - Anitka11 - 19-06-2015 00:10

Polecam placki kukurydziane ze świeżymi owocami i jogurtem


RE: Desery. - dominik20 - 25-06-2015 13:42

Ja bardzo lubię ptasie mleczko Do niedawna myślałem,że najbardzije smakowało mi to klasyczne w ciemnej czekoladzie i o mlecznym nadzieniu ale kilka dni temu mama kupiła nowe ptasie mleczko Wedla o smaku Frappe w białej czekoladzie. Na opakowaniu było napisane,że można je zamrozić tak więc spróbowałem i smak naprawdę dobry ! Krucha biała czekolada oraz smaczne , lekko kawowe nadzienie. Mistrzostwo.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSI5LVvhyE-rixpALrRmuB...J4yi1JELln]


RE: Desery. - yoohoo - 03-07-2015 13:12

Nie próbowałam jeszcze tego ptasiego mleczka - jak je zobaczę je w sklepie to na pewno kupię, ponieważ zwykłe bardzo lubię.


RE: Desery. - KKasia - 10-07-2015 00:07

A ja, jako że sezon, co kilka dni robię sobie różne koktajle - owoców teraz dużo i niedrogie więc sobie folguję Big Grin


______________________
ogłoszenia Olkusz :: ogłoszenia Aleksandrów Kujawski :: losowanie lotto godzina


RE: Desery. - yoohoo - 12-08-2015 13:49

Koktajle są świetne, codziennie robię sobie do pracy albo na deser.


RE: Desery. - Lukrecja - 16-08-2015 00:01

Koktajle mogłaby pić w zasadzie co dziennie. Kiedy jest bardzo ciepło, to moim naczelnym deserem jest coś a'la kawa mrożona. Potrzebna jest do niej KAWA SMAKOWA WANILIA o przepięknym aromacie i smaku z nutką wanilii i kokosa, do tego odrobina mleka i gałka lodów. Taki napój "deserowy" nie tylko orzeźwia, ale też zawsze stawia mnie na nogi, kiedy upał jest nieznośny.


RE: Desery. - Layla16 - 16-08-2015 02:06

(25-06-2015 13:42)dominik20 napisał(a):  Ja bardzo lubię ptasie mleczko Do niedawna myślałem,że najbardzije smakowało mi to klasyczne w ciemnej czekoladzie i o mlecznym nadzieniu ale kilka dni temu mama kupiła nowe ptasie mleczko Wedla o smaku Frappe w białej czekoladzie. Na opakowaniu było napisane,że można je zamrozić tak więc spróbowałem i smak naprawdę dobry ! Krucha biała czekolada oraz smaczne , lekko kawowe nadzienie. Mistrzostwo.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSI5LVvhyE-rixpALrRmuB...J4yi1JELln]


Mnie bardzo przekonało i bez mrożenia też jest bardzo dobre. Jak ktoś lubi kawowe słodycze to mu podejdzie. Dla mnie na równi z torcikiem wedlowskim jeśli chodzi o produkty wedla.